Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

MUDr. Lubomír Továrek
Lekarz chirurg Klinika Neovize Czeski Cieszyn

MUDr. Lubomír Továrek

W Klinice Okulistycznej pracuje od września 2011 roku, jako lekarz okulista -mikrochirurg.

MUDr. Lubomír Továrek w 1996 roku ukończył studia na 3. Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Karola w Pradze. Po ukończeniu studiów pracował  jako lekarz okulista w Klinice Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w miejscowości Hradec Králové. Specjalizację I. stopnia  w dziedzinie  medycyny okulistycznej uzyskał w 1999 roku a w 2005 roku potem specjalizację II. stopnia.

W 2000 roku rozpoczął pracę w Wydziale Okulistycznym Szpitala w Chomutovie. Od 2001 roku pracował w Szpitalu pardubickim. W 2003 roku jego miejscem pracy stała się Klinika Okulistyczna Szpitala Uniwersyteckiego Královské Vinohrady w Pradze. Równolegle poświęcał swój czas nauczaniu studentów medycyny jako asystent 3. Wydziału Lekarskiego Uniwersystetu Karola.  W 2005 roku działał na stanowisku Ordynatora w Centrum Okulistycznym w Pradze. Od października 2006 roku zaczął pracować w Klinice Okulistycznej Lexum. Od 2009 r. pracował równocześnie jako chirurg  w klinice Lexum i pilzneńskiej Klinice Ofta. W roku 2010 pracował również w Wydziale Okulistycznym Szpitala w miejscowości Jindřichův Hradec. 

MUDr. Továrek specjalizuje się w chirurgii przedniego fragmentu oka – głównie w chirurgii kataraktowej i refrakcyjnej ( kataraktovou refrakční), a także w chirurgicznym leczeniu  jaskry. MUDr. Lubomír Továrek posiada akredytację do implantacji soczewek wieloogniskowych AcrySOF ReSTOR, soczewek fakijnych (fakických čoček Cachet )  i  STAAR VISIAN ICL, implantacji ringów rogówkowych  (rohovkových ringů Keraring) i innych soczewek ponadstandardowych.

MUDr. Továrek był wielokrotnie nagradzany Czeskim Stowarzyszeniem Chirurgii Refrakcyjnej i Kataraktowej(Českou společností refrakční a kataraktové chirurgie) jako jeden z najczęściej operujących chirurgów kataraktowych. Łącznie wykonał ponad 20 tysięcy operacji zaćmy. W 2009 roku zyskał Dyplom za wykonanie 10-ciu tysięcy operacji. ( diplom České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie (ČSRKCH) za provedení 10 tisíc operací.)

Jest członkiem wielu fachowych stowarzyszeń: Czeskiej Spółki Okulistycznej, Czeskiej Spółki Chirurgii Refrakcyjnej i Kataraktowej, Europejskiej Spółki Chirurgii Refrakcyjnej i Kataraktowej, Czeskiej Spółki Witreoretynalnej czy Czeskiej Izby Lekarskiej.

Jest wykładowcą i publikuje, jest np. współautorem rozdziału Katarakta w książce „Medycyna Okulistyczna“ („Oční lékařství“, Rozsíval a spol.).

 

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode