Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

MUDr. Jana Mikšovská
Lekarz okulista

MUDr. Jana Mikšovská

W Klinice Okulistycznej NeoVize pracuje jako lekarz okulista – specjalista chorób oczu od września 2010.

MUDr. Jana  Mikšovská ukończyła 1. Wydział Medyczny Uniwersytetu Karola w Pradze w zakresie medycyny ogólnej. Po ukończeniu studiów w roku 1995 pracowała jako lekarz okulista w Klinice Okulistycznej Lexum, równocześnie pracowała w Klinice Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Pradze. W 1998 roku ukończyła atestację I. stopnia w dziedzinie okulistyki, a następnie w roku 2003 atestację II. Stopnia.

MUDr. Jana  Mikšovská jest specjalistą w leczeniu wad refrakcji i zaćmy. Chirurgią refrakcyjną zajmuje się od roku 1995, podczas swojej praktyki przeprowadziła ponad 3500 operacji laserowych. MUDr. Mikšovská specjalizuje się również w YAG kapsulotomii oraz diagnostyce chorób siatkówki i jaskry za pomocą badania OCT.

W dziedzinie mikrochurgii okulistycznej specjalizuje się  MUDr. Mikšovská w leczeniu wad dioptrycznych za pomocą lasera femtosekundowego oraz lasera ekscymerowego wszystkimi metodami. Zajmuje się także leczeniem stożka rogówki metodą Corne Cross Linking   (CXL/CCL).

Reguralnie bierze czynny udział w kongresach okulistycznych i seminariach. Jest członkiem wielu specjalistycznych, branżowych związków (Izby Lekarskiej. Związku Chirurgii Refrakcyjnej i Kataraktowej itd.)

 

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode