Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

MOKATE przebadało swoich pracowników
08.07.2014

MOKATE przebadało swoich pracowników

Mokate nawiązało współpracę z czeską siecią klinik okulistycznych Neovize, która w połowie listopada 2013 roku otworzyła swoją placówkę w Czeskim Cieszynie. Z tej okazji ustrońska firma zorganizowała dla wszystkich swoich pracowników bezpłatne badania wzroku.

- Umożliwienie bezpłatnych badań wzroku naszym pracownikom przez Klinikę Okulistyczną NeoVize z Czeskiego Cieszyna to jeden z elementów troski Mokate o pracowników. To oni tworzą wartość spółki, dlatego warto w nich inwestować i im pomagać - mówi Sylwia Mokrysz z zarządu Mokate. - W Czechach i na Słowacji, gdzie również prężnie działa Mokate, bezpłatne badania prowadzone są bardzo często podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych, czy imprez masowych. Chcemy, aby podobnie było w Polsce. Takie badania, to niezwykle ważny element profilaktyki - dodaje.

Mokate podobne badania przeprowadzi również w swojej drugiej polskiej fabryce - w Żorach - oraz w czeskim zakładzie w Voticach k. Pragi. Łącznie przebadane zostanie ponad tysiąc osób.

www.portalspożywczy.pl


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode