Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

U nas bez kolejki !
22.12.2014

U nas bez kolejki !
Skoro takie cuda w Krakowie..., zapraszamy do nas. Do NeoVize!

Dziennik Polski donosi: Pacjenci krakowskiego szpitala okulistycznego na usunięcie zaćmy mogą liczyć dopiero w październiku 2017 roku. Gazeta dodaje też - " ....w prywatnej krakowskiej klinice zabieg byłby niemal od razu, ale wiązałoby się to z wysokimi kosztami - od 4950 zł do 5950 zł."

Dlatego zapraszamy do nas. Do Czeskiego Cieszyna. Szybciej, taniej z doskonałej jakości soczewkami Alcon. Tygodniowe terminy oczekiwania i najwyższa jakość świadczonych usług medycznych. 

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zabieg-okulistyczny-termin-za-3-lata,nId,1565242#
Zdjęcie: Skoro takie cuda w Krakowie..., zapraszamy do nas. Do NeoVize!

Dziennik Polski donosi: Pacjenci krakowskiego szpitala okulistycznego na usunięcie zaćmy mogą liczyć dopiero w październiku 2017 roku. Gazeta dodaje też  - " ....w prywatnej krakowskiej klinice zabieg byłby niemal od razu, ale wiązałoby się to z wysokimi kosztami - od 4950 zł do 5950 zł."

Dlatego zapraszamy do nas. Do Czeskiego Cieszyna. Szybciej, taniej z doskonałej jakości soczewkami Allcon. Tygodniowe terminy oczekiwania i najwyższa jakość świadczonych usług medycznych.  

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zabieg-okulistyczny-termin-za-3-lata,nId,1565242#

Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode