Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

U nas oferujemy tylko soczewki najwyższej jakości
09.04.2015

U nas oferujemy tylko soczewki najwyższej jakości

Często zadają nam Państwo pytanie na czym dokładnie polega zabieg usunięcia zaćmy. I co dzieje się po usunięciu naturalnej, zmętniałej w wyniku zaćmy soczewki.

W naszej klinice standardową soczewką, którą wszczepia się na miejsce usuniętej jest AcrySof Natural amerykańskiej firmy Alcon.

Jest to jednoczęściowa, akrylowa, zwijalna soczewka. Dzięki temu, że jest elastyczna, dopasowuje się w oku do jego naturalnego kształtu. Stworzona jest z biokompatybilnego z naturalnymi tkankami oka materiału. To zapewnia przyleganie do przedniej i tylniej torebki soczewki, a tym samym zapobiega możliwości jej rotacji po wszczepieniu. Chromofor zintegrowany z materiałem soczewki filtruje docierające do siatkówki światło niebieskie podobnie jak zdrowa soczewka w wieku ok. 30 lat. Poza filtrem UV posiada filtr światła niebieskiego chroniący, podobnie jak soczewka naturalna, siatkówkę oka przed zwyrodnieniami spowodowanymi szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Wszczepienie soczewki AcrySof Natural po usunięciu zaćmy nie tylko przywraca ostrość widzenia, ale również zapewnia ochronę siatkówki przez całe życie.

Pamiętajcie Państwo, że niezależnie od wieku, jedynie użycie najwyższej jakości, certyfikowanych soczewek, gwarantuje Państwu stabilną jakość widzenia.

W klinice NeoVize usunięcie zaćmy - z jednoogniskową soczewką wewnątrzgałkową AcrySof Natural - to koszt 2500zł.

Otrzymaną u nas fakturę oraz pozostałe dokumenty wraz z certyfikatem, mogą Państwo dołączyć do wniosku o refundację zabiegu do lokalnego oddziału NFZ.

Zdjęcie użytkownika.

Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode