Cały czas pracujemy i opiekujemy się naszymi pacjentami.

Chcę zamówić

U nas oferujemy tylko soczewki najwyższej jakości

09.04.2015
U nas oferujemy tylko soczewki najwyższej jakości

Często zadają nam Państwo pytanie na czym dokładnie polega zabieg usunięcia zaćmy. I co dzieje się po usunięciu naturalnej, zmętniałej w wyniku zaćmy soczewki.

W naszej klinice standardową soczewką, którą wszczepia się na miejsce usuniętej jest AcrySof Natural amerykańskiej firmy Alcon.

Jest to jednoczęściowa, akrylowa, zwijalna soczewka. Dzięki temu, że jest elastyczna, dopasowuje się w oku do jego naturalnego kształtu. Stworzona jest z biokompatybilnego z naturalnymi tkankami oka materiału. To zapewnia przyleganie do przedniej i tylniej torebki soczewki, a tym samym zapobiega możliwości jej rotacji po wszczepieniu. Chromofor zintegrowany z materiałem soczewki filtruje docierające do siatkówki światło niebieskie podobnie jak zdrowa soczewka w wieku ok. 30 lat. Poza filtrem UV posiada filtr światła niebieskiego chroniący, podobnie jak soczewka naturalna, siatkówkę oka przed zwyrodnieniami spowodowanymi szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Wszczepienie soczewki AcrySof Natural po usunięciu zaćmy nie tylko przywraca ostrość widzenia, ale również zapewnia ochronę siatkówki przez całe życie.

Pamiętajcie Państwo, że niezależnie od wieku, jedynie użycie najwyższej jakości, certyfikowanych soczewek, gwarantuje Państwu stabilną jakość widzenia.

W klinice NeoVize usunięcie zaćmy - z jednoogniskową soczewką wewnątrzgałkową AcrySof Natural - to koszt 2500zł.

Otrzymaną u nas fakturę oraz pozostałe dokumenty wraz z certyfikatem, mogą Państwo dołączyć do wniosku o refundację zabiegu do lokalnego oddziału NFZ.

Zdjęcie użytkownika.