Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Nowe urządzenie pomiarowe do badania oka USG NIDEK US-4000
25.08.2015

Nowe urządzenie pomiarowe do badania oka USG NIDEK US-4000
Większość naszych pacjentów dociera do nas w chwili, kiedy zaćma jest już bardzo zaawansowana.

To zaawansowanie, czy jak chcą inni „dojrzałość” polega na tym, że nasza naturalna soczewka staje się nie tylko zmętniała, ale także twarda i brunatna.

Stan ten nie tylko jest wielkim wyzwaniem dla chirurga, ale w znacznym stopniu utrudnia i wydłuża czas badania wstępnego, polegającego na zajrzeniu d...o wnętrza gałki ocznej i mającego za zadanie wykrycie ewentualnych chorób oka towarzyszących zaćmie.

Dlatego z wielką radością donosimy, że w naszych gabinetach pojawił się nowy sprzęt medyczny – ultrasonograf okulistyczny NIDEK.

Wykonane dzięki niemu badanie USG oka pozwoli zobaczyć lekarzowi, co dzieje się za okiem, czyli w oczodole.
Pokazuje ono zmiany w siatkówce takie jak odwarstwienie czy przedarcie siatkówki, guzy oka, wylewy czy zmiany w nerwie wzrokowym o charakterze jaskrowym.

A jak wygląda przebieg samego badania?
Bardzo prosto i całkowicie bezinwazyjnie.

Zamykają Państwo oczy i możliwie jak najbardziej rozluźniają powieki, które lekarz wykonujący badanie smaruje cienką warstwą żelu po czym przykłada głowicę sondy usg, która przekazuje obraz struktury oka do monitora komputera.

Wysoki kontrast rezonowanych sygnałów oraz wysoka jakość monitora LCD naszego NIDKA zapewnią doskonałe obrazy umożliwiające postawienie dokładnej diagnozy.

A wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort.
 

Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode