Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Z cyklu "Ludzie listy piszą"
27.01.2016

Z cyklu

Parę dni temu pytaliśmy, czy po zabiegu usunięcia zaćmy Państwa życie uległo zmianie, i czy udało się zrekompensować - stracony na życie w szarej mgle - czas?
W odpowiedzi otrzymaliśmy wzruszający list od Pana Michała Sablika, syna jednej z naszych Pacjentek.

„Zabieg usunięcia zaćmy to ogromny przełom w życiu każdego dotkniętego kataraktą człowieka. Dlatego warto o tym pisać i upowszechniać tę wiedzę wszystkim, którzy nadal myślą, że są skazani na czekanie na operację w wieloletnich kolejkach. Z tego powodu i ja chcę dodać swoje trzy grosze.

Z osowiałej, smutnej, wiecznie tylko siedzącej w fotelu matki, po usunięciu zaćmy w Waszej klinice - ja i moja rodzina - zyskaliśmy aktywną, radosną, pełną zapału i kreatywności seniorkę rodu. Codziennie patrzę na z dnia na dzień szczęśliwszą mamę i pluje sobie w brodę, że tak długo zwlekałem ze znalezieniem Waszej kliniki. Zaćma ukradła jej dwa lata życia, których nikt jej już nie zwróci.

Dzisiaj, widząc moją mamę taką, jaką pamiętam z okresu mojego dzieciństwa, sam czuje się szczęśliwy. Podobnie jak moje dzieci, które – jak same mówią - zyskały animatorkę 
najfantastyczniejszych zabaw pod słońcem.

Ogarnia mnie przerażenie, kiedy czytam, że w Polsce jest ponad pół miliona osób z zaćmą. I dziwi, że ich najbliżsi nie myślą o tym, aby zafundować rodzicom tego zabiegu, zwłaszcza, że NFZ zwraca ponad 90% wydanych pieniędzy.

Raz jeszcze dziękuję za opiekę nad moja mamą i pomoc w skompletowaniu wniosku do NFZ. 
P.S. A na refundację z NFZ czekaliśmy trochę ponad 90 dni.”

 
Zdjęcie użytkownika Neovize klinika okulistyczna Cieszyn.

Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode