Chcę zamówić

Jak nas widzą, tak nas piszą

18.03.2016
Jak nas widzą, tak nas piszą

Nie lubimy sloganów ani gładkich haseł reklamowych.
Ocenę naszej pracy wolimy pozostawić naszym Pacjentom :)
Dzisiejszą cenzurkę wystawiła nam Pani Gertruda z Ustronia.

„Około 2 lat temu rozpoznano u mnie zaćmę w obojgu oczach. Termin zabiegu na pierwsze oko wyznaczono mi na sierpień 2017 r. Mój wzrok już wtedy był bardzo słaby (nosiłam okulary do dali 3,5, do bliży 6,5 dioptrii). 
Sprawiało mi to wiele poważnych trudności w codziennym życiu. Nie mogłam absolutnie funkcjonować bez okularów, a czasami nawet lupy. 
Niestety przy zaćmie okulary na niewiele się zdadzą.

Tak odległy termin planowanego zabiegu, biorąc pod uwagę jeszcze mój podeszły wiek, zmusił mnie do szukania innego wyjścia. Syn dowiedział się o istnieniu czeskiej kliniki NeoVize w Czeskim Cieszynie, która specjalizuje się w leczeniu zaćmy.

Od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego do samego zabiegu upłynęło niewiele ponad miesiąc. Podczas pierwszej wizycie ustalono mi terminy operacji i to w dodatku na obojgu oczach!

Ogromne wrażenie zrobił na mnie fakt, że badająca mnie dr Kiszova, po dokładnej analizie stylu mojego życia, zaproponowała mi wszczepienie soczewek asferycznych, które najpełniej odzwierciedlają naturalną ludzką soczewkę. Pomagają widzieć wyraźniej nie tylko o zmierzchu, ale także we mgle. Chronią także przed promieniowaniem UV.

Absolutnie nie żałuję tej decyzji, ponieważ ostrość widzenia jest lepsza od zastosowania soczewek standardowych. Nie mogłam wprost uwierzyć, że zaraz po zabiegu na obojgu oczach, mogłam całkowicie zrezygnować z noszenia okularów i do dali widzę doskonale, a szkła do czytania z 6,5 zmalały do 2,5 dioptrii. A w dobrym świetle są nawet zbędne.

Dlatego każdej, będącej w potrzebie osobie, szczerze polecam wykonanie zabiegu w NeoVize. Do tej pory nie mogę zapomnieć z jaką troskliwością, cierpliwością i zaangażowaniem traktowano mnie w klinice, poczynając od pań w recepcji, przez pielęgniarki i lekarzy. Poświęcono mi wiele uwagi i czasu, odpowiedziano na każde pytanie, poinstruowana w jaki sposób mogę starać się o refundację zabiegu w NFZ. I to wszystko w języku polskim!
Dzisiaj mogę tylko żałować, że tak późno dowiedziałam się o możliwości usunięcia zaćmy w NeoVize”.

Pani Gertrudo, każde z Pani słów jest dla nas tyleż cenne, co motywujące do dalszej pracy. 
Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami i naszymi sympatykami swoją historią :)
Tradycyjnie też życzymy samych pięknych widoków na przyszłość :)

 
Zdjęcie użytkownika Neovize klinika okulistyczna Cieszyn.