Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Nie daj dojrzeć zaćmie
02.08.2016

Nie daj dojrzeć zaćmie

Nie daj dojrzeć zaćmie

Już dziś warto zarejestrować się na zabieg usunięcia zaćmy. Dzięki refundacji z NFZ realny koszt zabiegu w Klinice Okulistycznej NeoVize wynosi 300 złotych. Bezpośredni kontakt z kliniką w Czeskim Cieszynie to gwarancja najlepszej ceny i najkrótszych terminów zabiegu.

Sierpien bez zacmy 1

Sieć klinik okulistycznych NeoVize posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów z zaćmą. Nasi lekarze w ośrodkach w Pradze, Bratysławie, Brnie i Czeskim Cieszynie wykonali dziesiątki tysięcy zabiegów. Na pacjentów czekają mówiące po polsku pielęgniarki oraz najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Niebagatelne znaczenie mają też tygodniowe terminy oczekiwania na operację i pakiet świadczeń medycznych w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Cena zabiegu usunięcia zaćmy w klinice NeoVize to 2500 złotych. Biorąc pod uwagę refundację z NFZ*, na którą może liczyć każdy pacjent – jedyny koszt, który muszą ponieść chorzy, to ok. 300 złotych.

– Oczywiście najpierw zapłaciliśmy za operację mamy całą kwotę, czyli wspomniane 2500 złotych. Przy czym w tej cenie była też kwalifikująca do zabiegu wizyta lekarska. Po wszystkim w recepcji ośrodka uzyskaliśmy pomoc w skompletowaniu dokumentacji do NFZ i o ile mnie pamięć nie myli, po 2 miesiącach mama dostała około 2200 złotych zwrotu – wspomina Michał Karpeta. – Oczywiście, że dostawaliśmy oferty skorzystania z usług różnych pośredników, którzy załatwiają takie operacje poza Polską – także w Czechach. Ale po sprawdzeniu przekonaliśmy się, że koszt byłby o co najmniej 700 złotych wyższy. Kolejny raz okazało się, że najlepiej działać bez pośredników, a Cieszyn – raz, że blisko, dwa, i to miało bardzo duże znaczenie, przeważyła opinia o klinice i głosy pacjentów, które widzieliśmy na Facebooku – dodaje p. Michał z Katowic. 

Pacjenci NeoVize za 2500 złotych, które płacą za zabieg, otrzymują:

- najwyższej jakości amerykańską soczewkę jednoogniskową Alcon AcrySof Natural z filtrem chroniącym siatkówkę przed szkodliwym promieniowaniem UV,

 - szczegółowe badania lekarskie podczas wizyty kwalifikującej do zabiegu,

- kontrolę pooperacyjną.

Chorzy mogą też liczyć na profesjonalną opiekę i możliwość konsultacji lekarskich po usunięciu zaćmy. Od niedawna, w związku z rosnącym zainteresowaniem tą kwestią, pacjenci mogą też skorzystać z preferencyjnego kredytu, jaki przygotował dla nich Bank Spółdzielczy w Ustroniu.

*Dzięki obowiązującej od 2014 roku unijnej Dyrektywie Transgranicznej Narodowy Fundusz Zdrowia najdalej w ciągu 90 dni – po przedstawieniu dokumentów medycznych wraz z fakturą za zabieg – zwraca pacjentowi około 2200 złotych z tytułu usunięcia zaćmy w Czechach.

Tadeusz Blofer

http://www.seniorzy.pl/index.php/zdrowie/2204-nie-daj-dojrzec-zacmie

 


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode