Cały czas pracujemy i opiekujemy się naszymi pacjentami.

Chcę zamówić

Minimalny czas oczekiwania na operację zaćmy w Bielsku-Białej to TRZY LATA !

28.11.2016
Minimalny czas oczekiwania na operację zaćmy w Bielsku-Białej to TRZY LATA !

Minimalny czas oczekiwania na operację zaćmy w Bielsku-Białej to TRZY LATA!

Tymczasem wybierając refundowany przez NFZ zabieg usunięcia zaćmy w NeoVize, Pacjenci mają szansę wejść w Nowy 2017 rok, widząc świat w jego pełnej krasie!

Na stronie Ogólnopolskiego Informatora o Czasie Oczekiwania na Świadczenia Medyczne w zakresie operacji zaćmy w Bielsku-Białej, widnieją szokująco długie terminy oczekiwania na zabieg. Trzy, a nawet pięć lat w życiu starszej osoby to czas bezcenny. Dlatego warto rozważyć alternatywne rozwiązanie.

Dzięki Dyrektywie Transgranicznej dotyczącej refundowanego leczenia poza granicami ojczystego kraju, Polacy nie muszą już czekać na zabieg usunięcia zaćmy ani dnia dłużej.

Wystarczy telefoniczne zarejestrowanie się w NeoVize na badanie kwalifikujące do zabiegu, aby rozpocząć refundowaną przez NFZ procedurę leczenia zaćmy. Między badaniem a zabiegiem z reguły nie upływa więcej niż 2 tygodnie. Pacjenci mają też szansę na jednoczesne wyleczenie wad refrakcji. Niebagatelną sprawą jest także najwyższa jakość wszczepianych tutaj soczewek. W Klinice NeoVize w Czeskim Cieszynie, blisko 4000 Pacjentów z Polski już skorzystało z tej możliwości.

Z ich opinią a także wrażeniami z zabiegu, mogą się Państwo zaznajomić pod linkiem.

http://www.neovize.pl/nasi-pacienti/

Link do Ogólnopolskiego Informatora o Czasie Oczekiwania na Świadczenia Medyczne w zakresie operacji zaćmy

http://kolejki.nfz.gov.pl/Informator/Index/

Trzy lata czekania na zabieg w BB