Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Jak nas widzą, tak nas piszą
17.01.2017

Jak nas widzą, tak nas piszą

Opierając się na otrzymywanych przez nas listach dedukujemy, że pogodny nastrój panujący w naszej klinice sprzyja nie tylko nam, ale także Państwu i ma znaczący wpływ na szybkie gojenie się ran :) 

Właściwie to powinniśmy napisać mikro ran, ponieważ nacięcie rogówki jest na tyle precyzyjne i niewielkie (wynosi zaledwie 2,2 milimetra), że nie ma potrzeby zakładania szwów. To ogromne osiągnięcie zważywszy na to, jak ten zabieg wyglądał jeszcze kilka dekad temu.
Dzisiaj nie wiąże się już z żadnym bólem i zazwyczaj trwa kilkanaście minut. Opatrunek usuwa się na drugi dzień po operacji a jej efekty, dla większości pacjentów, widoczne są natychmiast.

Właśnie tak wyglądało to w przypadku Pani Bronisławy, której list pozwalamy sobie Państwu udostępnić. Być może przyczyni się do wzniecenia odwagi u osób, które wahają się przed podjęciem decyzji o zabiegu usunięcia zaćmy.

"Szanowni Państwo!
Zaczynając od recepcji, poprzez Panie Pielęgniarki aż po lekarzy i Profesorów wykonujących zabiegi – wspaniała atmosfera, wszechobecny uśmiech, doskonała organizacja pracy – inny świat!
Serdeczne dzięki za przywrócenie mi wzroku.
Bronisława"

Księga wpisów

Księga wpisów


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode