Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Usuń zaćmę w Czechach na koszt NFZ
21.09.2017

Usuń zaćmę w Czechach na koszt NFZ

Usuń zaćmę w Czechach na koszt NFZ

„Na refundowany zabieg usunięcia zaćmy już w ubiegłym roku czekało w całej Polsce 540 tys. osób. Niektórzy nawet pięć lat. Za naszą południową granicą na zabieg możesz umówić się od razu” – donosi Anna Popiołek na łamach wyborcza.biz.

A my możemy to potwierdzić.

Klinika NeoVize znajduje się tuż za Mostem Przyjaźni łączącym polski i czeski Cieszyn. Nasi pacjenci z Polski nie mają najmniejszych przeszkód w leczeniu zaćmy w naszej klinice i w otrzymaniu zwrotu poniesionych kosztów z Narodowego Funduszu Zdrowia. Bez zbędnych formalności, potrzeby załatwiania skierowań i dodatkowych badań okulistycznych wykonywanych w Polsce, czy martwieniem się o nieznajomość języka!

Pacjenci rejestrują się telefonicznie i przyjeżdżają na badania kwalifikujące do operacji, na które czekają kilka/kilkanaście dni.  

Nasz personel – począwszy od pracowników administracyjnych, aż do lekarzy i chirurgów włącznie - robi wszystko, aby chorzy i ich rodziny mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.

I – sądząc po tym, co mówią innym – tak też się czują :)

Cały artykuł do przeczytania tutaj.


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode