Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Mieszkańcy woj. śląskiego leczą zaćmę w NeoVize w Czeskim Cieszynie
08.01.2018

Mieszkańcy woj. śląskiego leczą zaćmę w NeoVize w Czeskim Cieszynie

Mieszkańcy woj. śląskiego leczą zaćmę w NeoVize w Czeskim Cieszynie

Zamiast czekać przez lata w kolejkach, mieszkańcy woj. śląskiego jadą do Czech. NFZ i tak zapłaci, a pacjent widzi dobrze niemal natychmiast po zabiegu! – przeczytaliśmy na łamach DZ z 4 stycznia 2018 r.

Trudno się z tym nie zgodzić biorąc pod uwagę liczbę pacjentów codziennie pojawiających się w poczekalni kliniki NeoVize w Czeskim Cieszynie. Ale krótkie terminy oczekiwania na operację zaćmy, to nie wszystko, co klinika ma do zaoferowania swoim pacjentom.

Agata Pustułka, dziennikarka DZ, która od wielu lat zajmuje się tematami związanymi z medycyną i opieką medyczną w Polsce, i co warto przypomnieć – w 2017 r. została nagrodzona przez kardiologów Złotym Sercem – w swoim artykule zacytowała Michaele Kafkę, menedżerkę cieszyńskiej kliniki mówiącą o atutach NeoVize.

- Stworzyliśmy realną alternatywę dla tysięcy Polaków cierpiących na zaćmę i zmuszonych czekać na operacje w długich kolejkach. W naszej klinice zabiegi wykonywane są w trybie ambulatoryjnym w znieczuleniu miejscowym. Są bezpieczne, nieinwazyjne i szybkie. Najwyższa jakość wszczepianych przez nas soczewek Alcon i Zeiss daje pacjentom pewność, że do końca ich życia nie zmienią one swoich właściwości. To, że bez najmniejszych problemów pacjenci mogą się z nami porozumiewać po polsku i że dostosowujemy terminy operacji do ich kalendarza, stało się naszym znakiem rozpoznawczym.

Przypomnijmy, że na listach oczekujących do zabiegu usunięcia zaćmy w ramach NFZ znajduje się 540 tys. Polaków a średni czas oczekiwania wynosi 27 miesięcy.

Mieszkańcy woj. śląskiego leczą zaćmę w NeoVize w Czeskim Cieszynie


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode