Cały czas pracujemy i opiekujemy się naszymi pacjentami.

Chcę zamówić

Nowe metody w służbie polskiemu pacjentowi

11.09.2018
Nowe metody w służbie polskiemu pacjentowi

 

W klinice Neovize wdrożyliśmy od września nowe metody leczenia. Z myślą o polskich pacjentach, korzystamy - jako jedna z nielicznych klinik - z innowacyjnej soczewki Clareon. Soczewka wykonana jest z akrylu hydrofobowego, który poprawia właściwości soczewki i minimalizuje ryzyko powstania zaćmy wtórnej, co może się zdarzać przy innych soczewkach. Specjalna optyka asferyczna pozwala na lepsze widzenie dali, TV oraz przy słabym oświetleniu.

Do wszczepienia soczewki Clareon® korzystamy z systemu AutonoMe - unikatowy jednorazowy aplikator umożliwiający bezpieczną bezkontaktową i sterylną implantację. AutonoMe pozwala sprawnie i szybko osadzić soczewkę w odpowiednim miejscu przy mikroskopijnym nacięciu.

Pracę naszych chirurgów wspomaga system ZEPTOTM. Wykorzystujemy go do najbardziej skomplikowanych operacji, w których najważniejsza jest precyzja. Dzięki niemu nasi lekarze mogą pracować sprawniej a pacjent spędza jeszcze mniej czasu na sali zabiegowej.

Wyróżnikiem klinik Neovize zawsze było stosowanie nowych metod leczenia. Nasz założyciel, doktor Josef Hycl, nie raz powtarzał, że trzeba korzystać z każdej nowej możliwości, która pozwoli lepiej i skuteczniej leczyć pacjentów. Konsekwentnie realizujemy jego myśl.

 Clareon AutonoMe

 

ZEPTO