Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Warunki korzystania

Dziękujemy Państwu za korzystanie z usług tej strony internetowej. Usługi świadczy spółka Neovize SL  s.r.o., NIP.: 291 49 878 , z siedzibą pod adresem: Na Truhlářce 2067/6, 180 00 Praha 8.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Udostępniając swoje dane osobowe na stronie, klient zgodnie z ustawą nr 101/2000 Dz. U., o ochronie danych osobowych i o zmianie niektórych ustaw, udziela zgody na przetwarzanie swych danych osobowych udzielonych spółce Neovize SL s.r.o., NIP.: 29149878, a to w zakresie koniecznym do świadczenia usług portali internetowych prowadzonych przez tę spółkę oraz zgodnie z zasadami ochrony prywatności. Zgoda ta jest udzielana na czas nieokreślony.

Klient zgadza się również w rozumieniu post. § 7 ustawy nr 480/2004 Dz.U., o niektórych usługach spółki, z późniejszymi zmianami, z przesyłaniem mu informacji handlowych wszystkimi środkami elektronicznymi. Klient jest świadomy, że swoją zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i poczty elektronicznej do celów marketingu bezpośredniego może w każdej chwili wycofać, a to pisząc na e-mail: info@neovize.cz  (info@neovize.pl)

Klient jest w pełni świadomy publikacji i zgadza się z publikacją swoich danych osobowych w związku z publikowanymi stanowiskami w dyskusji.

Korzystanie z usług Google

Aby ocenić odwiedzanie portalu, używamy usług Google Analytics, która zbiera anonimowe dane o zachowaniach użytkowników portalu. Szczegółowe warunki korzystania z usług Google Analytics są dostępne na stronie internetowej http://www.google.cz/analytics/terms/cz.html.

Do reklam online korzystamy z remarketingu w usługach Google AdWords. Dostawcy stron trzecich włącznie spółki Google pokazują na Internecie nasze reklamy na różnych stronach internetowych. Dostawca usług, tak samo jak inni dostawcy, korzystają razem z plików cookie strony pierwszej i plików cookie stron trzecich w celu rozpowszechnienia informacji, optymalizacji i wyświetlaniu reklam na podstawie poprzednich wizyt w portalu, do wytwarzania raportów o tym, jak wyświetlanie reklam, inne sposoby wykorzystania usług reklamowych i współdziałanie z tymi wyświetleniami reklam i usługami reklamowymi są związane z wizytami w portalu. Szczegółowe warunki korzystania z usług Google AdWords są dostępne na stronie internetowej https://adwords.google.com/select/tsandcsfinder?country=CZ .

Inne

Poprzez akceptację niniejszych Warunków umownych wyrażacie Państwo swoją zgodę z tymi Warunkami umownymi. Proszę je sobie uważnie przeczytać. Jeżeli nie zgadzacie się z Warunkami umownymi włącznie zasad ochrony prywatności, prosimy, nie korzystajcie z naszych usług.

Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmian niektórych ustaleń niniejszych Warunków umownych.

Usługodawca oraz Państwo zgadzacie się, że niniejsze Warunki kierują się prawem czeskim a wszelkie spory, które wynikają z niniejszych Warunków, które się ich lub ich usług dotyczą będą podlegały przepisom prawnym Republiki Czeskiej i właściwości sądów Republiki Czeskiej.

Niniejsze Warunki umowne anulują poprzednie Warunki i stają się ważne oraz skuteczne z dniem ich opublikowania na stronie internetowej.

Kontakty

Online objednávka
Platební karty
Virtuální prohlídka
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode