Chcę zamówić

Elżbieta Szczęsna
Radom, zaćma, zabieg na obu oczach

"Polecam klinikę swoim znajomym, jeden z nich jest już po zabiegu obu oczu. Rozdaję ulotki kliniki, które pobrałam jak byłam pierwszy raz."

Coraz gorzej widziałam i zlewały mi się obrazy. Gdy się dowiedziałam o klinice Neovize, bardzo szybko podjęłam decyzję. Czas oczekiwania na zabieg był bardzo krótki, szybko podjęłam decyzję o zabiegu.

Zaraz po zabiegu byłam lekko oszołomiona, ale po kilku minutach minutach wszystko wróciło do normy i czułam się bardzo dobrze. Po powrocie do hotelu spałam jak suseł. Następnego dnia zauważyłam, że bardzo wyraźnie widzę. Ogromna radość, że tak dobrze widzę.

Chciałabym teraz, po zabiegu obu oczu (12.05. pierwsze, 09.06. drugie) zrealizować swoje plany życiowe, spełnić marzenia.

Personel kliniki jest bardzo uprzejmy, z uśmiechem podchodzą do każdego pacjenta, indywidualnie. Bardzo profesjonalna opieka. Panie w recepcji bardzo profesjonalnie zajmują się osobami zgłaszającymi się na recepcji. To bardzo profesjonalna klinika.

Polecam klinikę swoim znajomym, jeden z nich jest już po zabiegu obu oczu. Rozdaję ulotki kliniki, które pobrałam jak byłam pierwszy raz.

Bardzo mile wspominam pobyt na zabiegach w klinice Neovize. Polecam z całym przekonaniem wszystkim, którzy mają problem z zaćmą. Bardzo dobre warunki.