Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Szczepan Buda
Ruda Śląska, zaćma, zabieg na obu oczach (07.10.2016)

"Nie ma na co czekać. Świat jest zadziwiająco piękny, to trzeba widzieć koniecznie !!!"

Całkowity brak możliwości odczytywania nut z pulpitu. Brak widzenia od zmierzchu do świtu. Niemożność prowadzenia samochodu w ciągu dnia, brak ostrości widzenia. We wrześniu byłem zmuszony przerwać pracę - dlatego szukałem szybkiej pomocy.

Po zabiegu byłem zdziwiony, że wszystko wokół jest tak cudownie barwne, jaskrawe, kontury wszelkich przedmiotów wyraziste a mój kremowy samochód jest biały (mam biały samochód :).

Operacja miała ogromny wpływ na moje życie - przede wszystkim mogę wrócić do pracy. Jestem koncertmistrzem, więc będę mógł się w pełni realizować, bowiem moja praca to również moje hobby. Będę mógł odbywać dalekie podróże samochodowe bez względu na porę dnia i pogodę.

Opieka w Neovize znakomita. W najśmielszych marzeniach trudno sobie wyobrazić lepszą. Już teraz polecam klinikę Neovize wszystkim z problemem zaćmy. Żona miała zabieg w Polsce, więc mam skalę porównawczą.

Nie ma na co czekać. Świat jest zadziwiająco piękny, to trzeba widzieć koniecznie !!!

Zobacz wg wady oczu

Zobacz wg rodzaju operacji

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode