Chcę zamówić

Witold Witowski
zaćma, Pyskowice, zabieg na obu oczach

"Teraz zaczynam życie od nowa. Zachwycam się jak małe dziecko odkrywające świat od nowa, podziwiając kolory, kształty, widząc nawet smsy na telefonie."

Cukrzyca, z którą żyję od 30 lat nagle i bardzo szybko atakowała mój wzrok. Strach, że widzę coraz gorzej, przerażenie, że w Polsce czas oczekiwania to 4 lata - to jakiś absurd i ogromna ulga, że istnieje NeoVize.

Po zabiegu odczuwałem pozytywny szok :). Zabieg trwał około 20 minut, bezbolesny, w profesjonalnych warunkach i przemiłej atmosferze. Dziękuję serdecznie za pomoc i życzę personelowi kliniki Neovize samych sukcesów zawodowych i osobistych.

Teraz zaczynam życie od nowa. Zachwycam się jak małe dziecko odkrywające świat od nowa, podziwiając kolory, kształty, widząc nawet smsy na telefonie.

Opieka w klinice to jak scenariusz w cudownej bajce. Pełen profesjonalizm, życzliwość, serdeczność, wyczerpujące informacje dotyczące przeprowadzanych badań oraz zabiegu dają pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Wszystkim polecam klinikę NeoVize. Tutaj człowiek odzyskuje radość życia w profesjonalnych warunkach.

Po zabiegu usunięcia zaćmy życie nabiera innego wymiaru. Świat jest piękny, kolorowy i radośniejszy. Funkcjonowanie w normalnym życiu i obowiązkach jest o wiele łatwiejsze. Zabieg daje nowe kolorowe życie.

Pacjenci o nas