Chcę zamówić

ZBIGNIEW HORNIK
POZNAŃ

"Na personel zarządzający NeoVize zawsze można liczyć a nawet w sprawach poza medycznych a dotykajacych pacjentów."

Moją pasją jest wędrowanie po górach i nizinach z mapą i kompasem. Poznałem wiele ciekawych zakątków w kraju i Czeskiej Republice.
Piesze wędrówki z czasem przyczyniły się do sportowego uprawiania biegu na orientację. Jednak w tej dyscyplinie oprócz kondycji fizycznej najważniejszy jest dobry wzrok.
To właśnie oczy pozwalają dostrzec najmniejsze detale na mapie. Z czasem pojawiła się zaćma, która uniemożliwiała ostre widzenie. 
Wędrówki z mapą w atrakcyjnych miejscach pozwoliły zapomnieć o postępującej zaćmie a ta zajęła w całości moje oko. Lekarze mówili, że za długi okres czasu czekałem z leczeniem zaćmy.
Operacja oka trwała bardzo długo. Lekarz NeoVize doskonale poradził sobie z moją wydawałoby się beznadziejną sytuacją. W NeoVize miałem operowane prawe oraz lewe oko.
Radość, że będę widział i poswięcał się dalej mojej pasji jest przeogromna. Cieszę się, że wrócę na szlaki zaznaczone na mapie i poznam wiele atrakcyjnych miejsc, spotkam wiele ludzi o tej samej pasji. Nie mogę się doczekać aby rozpocząć przygotowania do Mistrzostw Polski w biegu na orientację. Lubię góry a szczególnie Babią Górę, Karkonosze.
Na personel zarządzający NeoVize zawsze można liczyć a nawet w sprawach poza medycznych a dotykajacych pacjentów.
 
Zbigniew Hornik wielokrotny mistrz Polski w biegach na orientację. 
W 2021 roku zdobywca 2 złotych medali w kategorii wiekowej.
Najlepsze wyniki to 8 miejsce na Mistrzostwach Świata oraz 13 miejsce w Pucharze Świata.