Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Zabieg usunięcia zaćmy - działania krok po kroku

 

Są Państwo zainteresowani zabiegiem usunięcia zaćmy?

Operacja zaćmy krok po kroku

Osoba planująca zabieg powinna skontaktować się z nami (polski numer: 883 893 988) w celu umówienia terminu wstępnego badania przedoperacyjnego.

W dniu badania wstępnego pacjent spędza w klinice około 3 godzin. Badanie obejmuje przygotowanie dokumentacji, badania na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych, konsultację lekarską, zakropienie oczu oraz powtórzenie diagnostyki (przy rozszerzonych źrenicach).
W dniu badania wstępnego należy przynieść do kliniki:

Należy przyjechać z osobą towarzyszącą.
W dniu badania nie obowiązuje żadna dieta. Pacjent może także zażywać lekarstwa zgodnie z zaleceniami.
Koszt badania wstępnego to 210 PLN. 
Po badaniu kwalifikacyjnym zostaje ustalony termin zabiegu.

U nas nie ma kolejek – badania i zabiegi przeprowadzamy w jak najkrótszym możliwym terminie, bez zbędnych okresów oczekiwania!

W dniu zabiegu operacja zaćmy pacjent spędza w klinice około 2,5 godziny. Sam zabieg trwa 15-20 minut, jest całkowicie bezbolesny, a pacjent przez cały czas jesteś świadomy i w kontakcie z personelem medycznym. W tym dniu należy zabrać ze sobą do kliniki:

Badania należy wykonać pod kontrolą swojego lekarza rodzinnego/ogólnego/internisty. Chodzi o kompleksowe badanie krwi, moczu, EKG, ewentualnie glukozy w krwi (u osób chorych na cukrzycę).
Lekarz na podstawie wyników powinien wydać „Zaświadczenie lekarskie” z adnotacją, że „nie ma przeciwwskazań do zabiegu”.
Badania te nie mogą być wykonane wcześniej niż 2 tygodnie przed terminem zabiegu pierwszego oka oraz miesiąc przed terminem zabiegu drugiego oka.

Na zabieg pacjent powinien przyjechać z osobą towarzyszącą.
W dniu zabiegu nie obowiązuje dieta. Pacjent może także zażywać lekarstwa zgodnie z zaleceniami.

!!! Przeziębienie, katar, grypa lub opryszczka – to, niestety, przeciwskazania do poddania się zabiegowi operacja zaćmy. W takich przypadkach prosimy o skontaktowanie się z nami w celu zmiany terminu zabiegu!!!

W dniu zabiegu pacjent pokrywa na klinice koszty zabiegU. W ramach tej kwoty pacjent otrzymuje od nas również krople do zakrapiania oczu w okresie pooperacyjnym. Można płacić w złotówkach albo koronach czeskich, gotówką lub kartą.

Całkowity koszt obejmuje również badanie kontrolne następnego dnia po zabiegu.

Badanie kontrolne po zabiegu trwa około 10 minut: lekarz sprawdza stan oka, przekazuje zalecenia dotyczące zakrapiania oka w okresie pooperacyjnym i udziela pacjentowi wszystkich potrzebnych informacji.

 ZAPEWNIAMY:

Operacje zaćmy

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode