Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Filmy

W naszej klinice przeprowadzamy operacje zaćmy refundowane przez NFZ. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania, doświadczonych specjalistów, personel porozumiewający się po polsku, pomoc w skompletowaniu dokumentacji dla NFZ. Od 2013 r. ponad 7 tys. Polaków odzyskało wzrok w naszej klinice. Zapoznaj się z nami i naszymi pacjentami.

.

 

 

Opinie naszych pacjentów

W czerwcu Pan Mieczysław przeszedł w naszej klinice operację zaćmy na obojgu oczach.
Nowy rozdział swojego życia zaczął od kupienia laptopa! Przed nim jeszcze tylko krótki kurs u syna i brata, a później już tylko serfowanie po całym świecie :-)
Zaćma to nie wyrok, chociaż kiedy na zabieg jej usunięcia trzeba czekać kilka lat, może nim być.
Nasz Pacjent wziął sprawy w swoje ręce. Zadzwonił do kliniki NeoVize i umówił się na badanie kwalifikujące. Tydzień później przeszedł operację jednego oka, po kolejnych 6 dniach – usunięto mu zaćmę na drugim oku. 
Wystarczyły 2 tygodnie, aby świat Pana Józefa odzyskał kolory a wraz z nimi wróciła radość  życia i wyznanie: „Widzę na nowo! Widzę nowy świat!” 


Virtuální prohlídka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
Věříme tomu
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode