Napisz do nas Masz pytanie?

NeoVize Poprad

Klinika okulistyczna NeoVize Poprad jest prywatną kliniką okulistyczną, liderem wśród klinik zajmujących się chirurgią oka na Słowacji. Została założona jako oddział Kliniki Okulistycznej NeoVize w Czeskim Cieszynie oraz jako ósma klinika  w ramach sieci międzynarodowych klinik NeoVize Group.

Oferujemy:


"W Popradzie wykorzystujemy sprawdzony model funkcjonowania i lata doświadczeń nabytych w bratysławskiej NeoVize. W naszym oddziale w Popradzie pacjenci mają dostęp do najbardziej zaawansowanego sprzętu diagnostycznego. Klinika ma wystarczający potencjał by mogła zająć się wszystkimi pacjentami, którzy potrzebują wszelkiego rodzaju opiekę okulistyczną (specjalistyczną, badania okresowe, kontrolne), w tym diagnostykę chorób siatkówki "- mówi lekarz prowadzący Popradu MUDr. Lucia Sonntag.

Klinika Okulistyczna w Popradzie oferuje najlepsze urządzenia diagnostyczne, innowacyjne metody operacyjne, Indywidualne i przede wszystkim życzliwe podejście do pacjenta. Doskonałą organizację pracy, brak kolejek oraz harmonię pomiędzy najnowszymi technologiami oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta i  jego problemów.
 
Dobre usytuowanie kliniki dla  pacjentów z Podkarpacia i wschodnich regionów Polski
„Z myślą o pacjentach z Podkarpacia i wschodnich regionów Polski, dla których dojazd do naszej macierzystej kliniki w Czeskim Cieszynie to setki kilometrów, otworzyliśmy oddział kliniki Neovize w Popradzie. Poprad ma strategiczną lokalizację.  Wybraliśmy ją dlatego, by umożliwić i udostępnić opiekę okulistyczną na najwyższym poziomie również pacjentom z oddalonych od Czeskiego Cieszyna okolic.“ mówi Dyrektor kliniki w Popradzie MUDr. Roman Vanžura.
 
Klinika w Popradzie skupia się na operacjach zaćmy. Zapewnia kompleksowe badania diagnostyczne w kierunku zaćmy. Oferując polskim pacjentom zabiegi bez czekania, z refundacją NFZ. Specjalne pakiety finansowania umożliwiają zainteresowanym wyłożyć tylko minimalną opłatę administracyjną za zorganizowanie zabiegu i całej procedury refundacyjnej. Pacjent oszczędza czas i pieniądze, nie musi się o nic martwić.
 
Zabiegi korekcji wad wzroku oraz chirurgia estetyczna
Dla pacjentów po 50-tym roku życia, którzy nie mają zaćmy, ale chcieliby uniezależnić się od okularów, oferujemy zabieg korekcji wady wzroku PRELEX.  Zabieg polega na wszczepieniu sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej umożliwiającej widzenie na dal, bliżę i odległości pośrednie bez okularów. Zabieg nie jest refundowany przez NFZ, a więc pacjent musi liczyć się z pełną odpłatnością.
Podobnie jest w przypadku chirurgii estetycznej. Klinika w Popradzie oferuje również zabiegi korekcji opadających górnych i dolnych powiek.
 
Tatry w poczekalni
„Klinika ma bardzo dogodne położenie z bezproblemowym dojazdem, dużym parkingiem oraz bardzo dobrym dojazdem z każdego kierunku. Pacjent może podziwiać wspaniały widok na Tatry, który umożliwiają mu przeszklone ściany kliniki. Od pierwszej chwili pacjent otwierając drzwi i wchodząc do recepcji, czuje się niesamowicie. Pacjenci mają do dyspozycji dwie poczekalnie. Jedna jest właśnie z widokiem bezpośrednio na Wysokie Tatry.“ Dodaje lekarz prowadzący kliniki MUDr. Lucia Sonntag.
 

 

 Nasz popradzki zespół prowadzony przez MUDr. Lucie Sonntag

CHCĘ UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ

Skierowanie od lekarza okulisty nie jest potrzebne. U nas nie ma kolejek. Operacje przeprowadzamy w krótkich terminach.
Umów się wypełniając ONLINE FORMULARZ, telefonicznie: 883 893 988 (polska komórka) lub e-mailem: info@neovize.pl

Kontakt i Jak do nas dojechać

 NeoVize Poprad

 

Banner objednávka