Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Historia naszej pacjentki pani Urszuli Mazur z Nysy
02.02.2015

Historia naszej pacjentki pani Urszuli Mazur z Nysy

Od listopada 2013 roku z usług kliniki okulistycznej NeoVize w Czeskim Cieszynie skorzystało ponad 600 pacjentów z Polski. Wsród nich była także pani Urszula Mazur z Nysy. 

„Na operację zaćmy czekałam od 2012 roku. O tym, że trafiłam do kliniki NeoVize zdecydował artykuł w jednej z gazet. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej byłam zdecydowana. Zapamiętałam miłą atmosferę w klinice, wysokie kompetencje zarówno pielęgniarek jak i lekarzy oraz uzyskanie niezbędnych, wyczerpujących informacji przekazanych w trakcie wizyt i zabiegów. Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Doskonałe i nowoczesne urządzenia, na których przeprowadzane są badania przedoperacyjne.

 Czas oczekiwania pomiędzy zabiegami był bardzo krótki, usunięcie zaćmy zarówno na jednym, jak i drugim oku przebiegło sprawnie, bez żadnych komplikacji. Reasumując, jestem zadowolona z krótkiego okresu oczekiwania, wspaniałej opieki medycznej i podejścia do chorego pacjenta.

 Jeżeli chodzi o zwrot kosztów leczenia zaćmy z NFZ w Opolu, nie miałam z tym żadnych problemów. Panie, które się tym zajmowały grzecznie mnie przyjęły, poinformowały jak należy wypełnić dokumenty i pomogły w ich przygotowaniu. Zrefundowano mi obydwa zabiegi.

 Dziś czuję się bardzo dobrze, nie miałam i nie mam żadnych powikłań. Widzę doskonale bez okularów.

 Dlatego skorzystanie z oferty kliniki NeoVize w Cieszynie mogę polecić każdemu”.

 

Zapraszamy do kliniki okulistycznej NeoVize w Czeskim Cieszynie na zabieg usunięcia zaćmy bez kolejki i z możliwością refundacji z NFZ.

 


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode