Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Jak nas widzą, tak nas piszą...
23.09.2015

Jak nas widzą, tak nas piszą...

Wspólne zdjęcie z dr Tovarkiem upamiętniające koniec zaćmowej męki, to wręcz obowiązkowy punkt programu, o który prosi zdecydowana większość naszych Pacjentów.

Dla nas natomiast najpiękniejszy jest - pojawiający się podczas pożegnalnej rozmowy - szczęśliwy uśmiech w Państwa oczach :)

Taki właśnie błysk pojawił się w oku Pana Ryszarda z Łodzi, którego wrażenia z pobytu w naszej klinice, mogą Państwo przeczytać poniżej :)

...

„Klinika na miarę XXI wieku.
Lekarze, pielęgniarki, obsługa - miła, przyjazna, kompetentna, komunikatywna. Powrót do normalności - przywrócenie widzenia po okresie akomodacji oczu do nowych soczewek !!!
Wyposażenie Kliniki nowoczesne według zasady " Primum non nocere " w pełni spełniona. Kompletne i wyczerpujące informacje. Termin w pełni akceptowalny - " to nie piekarnia " z około 3 lat oczekiwania skrócony do około 10 % tego trzyletniego okresu.
Kolejnym pacjentom proponuję spokojnie oddać się w ręce personelu Kliniki NeoVize”.

 
Zdjęcie użytkownika Neovize klinika okulistyczna Cieszyn.

Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode