Napisz do nas Masz pytanie?

Listy naszych pacjentów

30.12.2015
Listy naszych pacjentów

Wiedzą Państwo jak my kochamy otrzymywać listy, prawda? :)
List otwarty od Pana Ryszarda i jego żony do Dyrektora Kliniki Okulistycznej NeoVize przywołujemy w całości.

„Szanowny Panie Dyrektorze.


Mam 65 lat i przez ostatnie pięć „przygotowywałem się psychicznie” do zabiegu usunięcia zaćmy, aż do czasu gdy sytuacja stała się dramatyczna. Wtedy zwróciłem się o pomoc do kliniki NeoVize w Czeskim Cieszynie.

Chciałem Panu przekazać, że nigdzie nie spotkałem tak dobrze zorganizowanego zespołu ludzi , nie tylko o wysokich kwalifikacjach, ale i o wzorowym podejściu do pacjentów.

Wszyscy korzystający z usług Waszej kliniki z którymi rozmawiałem mieli zdanie podobne.

Ja mam jednak dodatkowe doświadczenia. Idąc na badanie kontrolne na następny dzień po zabiegu przez hotelowe schody „na skróty”, upadek „zamortyzowałem” na 9-tym betonowym stopniu własnym łukiem brwiowym.

Pracownicy kliniki bardzo serdecznie się mną zajęli, udzielając fachowej pomocy, oraz wspierając psychologiczne moją żonę, która była przerażona wypadkiem.

Chciałbym na Pańskie ręce złożyć podziękowania wszystkim pracownikom kliniki NeoVize, oraz z okazji Świąt Bożego Narodzenia , oraz Nowego 2016 Roku życzyć pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Szanownemu Panu życzę dalszych sukcesów w kierowaniu Kliniką, satysfakcji i dumy z jej działalności i pracy całego zespołu .

Z poważaniem Ryszard Ardelli wraz z żoną.”

 
Zdjęcie użytkownika Neovize klinika okulistyczna Cieszyn.