Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Nowoczesne soczewki w Neovize
13.02.2016

Nowoczesne soczewki w Neovize

- Nie dość, że mam wadę wzroku, to jeszcze przyplątała mi się zaćma. Macie na to jakąś radę? – tubalnym głosem obwieści pan Kazimierz podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z naszą recepcją.
Ano, mamy :) I nie tylko dla pana Kazimierza!

Dzięki osiągnięciom współczesnej okulistyki, każdy ma dziś możliwość jednoczesnego pozbycia się zaćmy i wady refrakcji, czyli krótkowzroczności, nadwzroczności lub astygmatyzmu. I to dzięki jednej soczewce, która wszczepiona na ...miejsce naturalnej, pomaga zobaczyć świat takim, jak przed laty.

W klinice okulistycznej NeoVize mają Państwo do wyboru technologicznie zaawansowane soczewki renomowanych międzynarodowych koncernów Zeiss i Alcon, gwarantujących najwyższą, dostępną jakość.

W połączeniu z doświadczeniem naszych chirurgów, daje to gwarancję zadowolenia, o czym mogą się Państwo przekonać podczas lektury działu z opiniami naszych Pacjentów.
Znajdą je Państwo pod linkiem
http://www.neovize.pl/nasi-pacienti/

Gotowi na uniezależnienie się od okularów ? :)

 
Zdjęcie użytkownika Neovize klinika okulistyczna Cieszyn.

Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode