Napisz do nas Masz pytanie?

Ludzie listy piszą

26.02.2016
Ludzie listy piszą

Listy od naszych Pacjentów zawsze wzbudzają emocje całego naszego cieszyńskiego teamu.
Nie tylko dlatego, że przez te kilka wspólnie spędzonych godzin udaje nam się ich całkiem dobrze poznać, a z wieloma nawet zaprzyjaźnić, ale najzwyczajniej na świecie odczuwamy radość i satysfakcję widząc, jak po operacji budzi się w ich oczach zachwyt i szczęście. 
Takie, jakie pewnie błyszczało - na razie tylko w jednym oku - Pani Anny podczas pisania tego listu :)
Dzielimy się nim z Państwem :)
A Pani Annie tradycyjnie już życzymy samych pięknych widoków na przyszłość i do zobaczenia :)

„Jestem zachwycona organizacją pracy w Klinice, personelem, który jest cierpliwy i wyrozumiały. 
Tym, że przychodzi człowiek na umówioną godzinę i wtedy jest przyjęty.... Atmosferą jaka tam panuje. 
Klimat jaki zapewnia personel powoduje, że pacjent czuje się bezpiecznie.
Jestem tuż po pierwszym zabiegu.... Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam mój dom w innych kolorach...jasnych i głębokich. 
Za miesiąc drugie moje oczko popatrzy na świat w innych kolorach i mimo, iż bardzo się już denerwuję... czekam z niecierpliwością. Dziękuję wszystkim za spokój i niezwykłą cierpliwość doktora Tovarka i Jego zespołu :), spokój Pani pielęgniarki, przez godzinę przygotowującej pacjenta do zabiegu. Za pogodę ducha Pani Menedżer, której niezwykle zaraźliwy radosny nastrój powoduje , że nie ma wyjścia ... trzeba się śmiać i radować , mimo strachu.

Klinika okulistyczna NeoVize, to miejsce które mogę polecić wszystkim , którzy borykają się z problemem zaćmy w każdym wieku i szukają miejsca, w którym szybko i sprawnie odzyskają wzrok. Bez konieczności czekania w kilkuletnich kolejkach... i do tego otrzymają zwrot środków z NFZ”.

 
Zdjęcie użytkownika Neovize klinika okulistyczna Cieszyn.