Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Opinie naszych pacjentów
15.12.2016

Opinie naszych pacjentów
Znaczne pogorszenie wzroku u Pana Andrzeja z Jastrzębia stało się impulsem do zbadania przyczyny jego wystąpienia. Szczegółowe badanie w naszej klinice potwierdziło zaćmę i wykazało, że bez przeszkód można Pacjenta poddać operacji w znieczuleniu miejscowym.

- Po operacji przeżyłem szok! Nie sądziłem, że jej efekty mogą być natychmiastowe - napisał.
Drugi szok Pan Andrzej przeżył w kolejnych tygodniach. Podobnie jak wielu innych Pacjentów, nie mógł wyjść ze zdziwienia, jak bardzo na plus zmieniło się jego życie. To prywatne, domowe i to zawodowe.

Kolejny raz potwierdziło się, że wyleczenie zaćmy przywraca życiu radość. 

Dlatego nie ma sensu czekać w kilkuletnich kolejkach na zabieg w Polsce, skoro Dyrektywa Unijna gwarantuje Europejczykom refundowane zabiegi usunięcia zaćmy za granicami swojego kraju.

My zapraszamy do Czeskiego Cieszyna, do kliniki okulistycznej NeoVize, która jako pierwsza przecierała szlak do szybkiego widzenia Pacjentom z Polski.
 
 
Pacjenci o nas
 

Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode