Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Podziękowania od naszego pacjenta
03.01.2017

Podziękowania od naszego pacjenta

Na nowo poznaję twarze rodziny i znajomych

Przypadki zaćmy dojrzałej w Zachodniej Europie należą do rzadkości. Pacjenci kierowani są na zabieg zaraz po jej wykryciu.  Niestety w Polsce sytuacja jest odwrotna. Niezwykle rzadko na operację przyjeżdżają osoby w początkowym stadium katarakty.

Pacjenci zazwyczaj słyszą, że mają jeszcze czas, bo zaćma musi dojrzeć. Więc czekają tracąc wzrok i nie zdając sobie sprawy z tego, że usunięcie takiej dojrzałej, stwardniałej soczewki niesie ze sobą ryzyko utraty wzroku.

Dlaczego? Ponieważ bardzo trudno ją usunąć. Chirurg okulista najpierw musi mechanicznie rozbić ją w oku na kilka, zazwyczaj ostro zakończonych kawałków, a później wyjmować je tak, by nie doszło do jakiegokolwiek urazu. Zdarza się, że w oku pozostają odpryski, tak drobne, że lekarz ich nie zauważa, ale powodujące obrzęk i opuchliznę a także ból.

U Pana Stanisława zaćma była tak zaawansowana, że wszystko wokół niego tonęło w burej mgle. Ryzyko, które podjął dr Tovarek decydując się na zabieg, było duże, ale dla takiego efektu było warto!  

Najlepiej opisał to sam Pacjent.:)

Dziękuję za cud, jaki dokonaliście w moim życiu. Dzięki Wam na nowo odkrywam świat, niesamowite jak wszystko się zmieniło przez te lata!

To dzięki Wam na nowo poznaję twarze rodziny i znajomych.

Dziękuję za przywrócenie kolorów do mojego życia. Jeszcze raz pozdrawiam.

Stanisław.

Życzenia świąteczne od pacjenta


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode