Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Czy po zaćmie może zostać pamiątka?
04.02.2017

Czy po zaćmie może zostać pamiątka?

Czy po zaćmie może zostać pamiątka?

Wykonując zabieg w klinice okulistycznej NeoVize jedyną pamiątką po zaćmie jest wspólne zdjęcie z chirurgiem, pielęgniarką lub personelem administracyjnym. A wspomnienie tego dnia niekoniecznie musi być przykre.

Pana Józefa, który przyjechał do nas z niemieckiego Pegnitz „w sposób szczególny ujął mnie śpiew chirurga operującego podczas zabiegu oraz pamiątkowe zdjęcie z sali operacyjnej“.
Niestety nie zawsze i nie wszędzie pamiątki po zabiegu są tak miłe.

Zdarza się, że źle przeprowadzona operacja, pozostawione w oku kruszyny po rozbijanej soczewce, wszczepienie sztucznej soczewki nie gwarantującej stałą jakość, która z upływem miesięcy mętnieje - doprowadzają do tego, że pacjent nieodwracalnie traci ostrość widzenia.
Zanim więc zdecydują się Państwo na zabieg, wskazane jest sprawdzenie komu zawierza się wzrok i jakiej jakości soczewka zostanie wszczepiona.

Wszak tylko miłe pamiątki warte są przechowywania!

Chirurg z pacjentem


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode