Chcę zamówić

Ile warte jest życie bez zaćmy?

08.05.2017
Ile warte jest życie bez zaćmy?

Ile warta jest nadzieja na życie bez stresu?

Mają Państwo rację, jest bezcenna i … bardzo trudna do osiągnięcia.
A jednak w życiu Pani Urszuli wydarzył się mały cud. Zapewne stres na stałe nie zniknie z jej życia, ale obawy przed upadkiem, pomyleniem lekarstw, niemożnością bycia samodzielną – dzięki zoperowaniu zaćmy – odeszły w niepamięć.

Wystarczył kilkunastominutowy zabieg, by świat odzyskał kolory i ostre kształty, a twarz Pani Urszuli rozjaśnił uśmiech.

Zapytają Państwo, ile kosztuje życie bez zaćmy?

I znowu mają Państwo rację. Ceny w zależności od miejsca mocno się różnią; oscylują między 2,5 tys. a 6 tys. W naszej klinice standardowy zabieg polegający na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu najwyższej jakości sztucznej soczewki Alcon Acrysof kosztuje 2,5 tys.

Ale, uwaga!

Każdy Pacjent, który zdecyduje się na operację zaćmy w NeoVize, uzyska refundację poniesionych kosztów z NFZ w wysokości 2112 zł.  Wszystko dzięki dyrektywie o transgranicznej opiece medycznej, która zobowiązuje państwa UE do zwrotu chorym kosztów leczenia w innych krajach Wspólnoty.

Zatem jeszcze raz – ile w ostatecznym rozrachunku kosztuje Pacjenta zabieg usunięcia zaćmy w NeoVize, wykonany w przeciągu 2 tygodni od zarejestrowania się w klinice?
Z dokładnością do złotówki - 388 PLN.

Ile warte jest życie bez zaćmy?

Z całą pewnością warte jest znacznie, znacznie więcej. Warte jest zastanowienia się i podjęcia decyzji o skorzystaniu z refundowanego zabiegu w NeoVize.

Od 2013 r. ponad 6 tys. Polaków odzyskało wzrok w naszej klinice. Mamy nadzieję, że ich opinie będą dla Państwa pomocne 
www.neovize.pl/nasi-pacienti/ , podobnie jak ta, wystawiona przez Panią Urszulę.
Opieka w klinice bardzo dokładna, ludzka, uprzejma. - napisała Pani Urszula. A na koniec pragmatycznie dodała - Nie zwlekajcie z decyzją o zabiegu. Wyjdzie [Wam] to na korzyść!

Ile warte jest życie bez zaćmy?