Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Ile warte jest życie bez zaćmy?
08.05.2017

Ile warte jest życie bez zaćmy?

Ile warta jest nadzieja na życie bez stresu?

Mają Państwo rację, jest bezcenna i … bardzo trudna do osiągnięcia.
A jednak w życiu Pani Urszuli wydarzył się mały cud. Zapewne stres na stałe nie zniknie z jej życia, ale obawy przed upadkiem, pomyleniem lekarstw, niemożnością bycia samodzielną – dzięki zoperowaniu zaćmy – odeszły w niepamięć.

Wystarczył kilkunastominutowy zabieg, by świat odzyskał kolory i ostre kształty, a twarz Pani Urszuli rozjaśnił uśmiech.

Zapytają Państwo, ile kosztuje życie bez zaćmy?

I znowu mają Państwo rację. Ceny w zależności od miejsca mocno się różnią; oscylują między 2,5 tys. a 6 tys. W naszej klinice standardowy zabieg polegający na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu najwyższej jakości sztucznej soczewki Alcon Acrysof kosztuje 2,5 tys.

Ale, uwaga!

Każdy Pacjent, który zdecyduje się na operację zaćmy w NeoVize, uzyska refundację poniesionych kosztów z NFZ w wysokości 2112 zł.  Wszystko dzięki dyrektywie o transgranicznej opiece medycznej, która zobowiązuje państwa UE do zwrotu chorym kosztów leczenia w innych krajach Wspólnoty.

Zatem jeszcze raz – ile w ostatecznym rozrachunku kosztuje Pacjenta zabieg usunięcia zaćmy w NeoVize, wykonany w przeciągu 2 tygodni od zarejestrowania się w klinice?
Z dokładnością do złotówki - 388 PLN.

Ile warte jest życie bez zaćmy?

Z całą pewnością warte jest znacznie, znacznie więcej. Warte jest zastanowienia się i podjęcia decyzji o skorzystaniu z refundowanego zabiegu w NeoVize.

Od 2013 r. ponad 6 tys. Polaków odzyskało wzrok w naszej klinice. Mamy nadzieję, że ich opinie będą dla Państwa pomocne 
www.neovize.pl/nasi-pacienti/ , podobnie jak ta, wystawiona przez Panią Urszulę.
Opieka w klinice bardzo dokładna, ludzka, uprzejma. - napisała Pani Urszula. A na koniec pragmatycznie dodała - Nie zwlekajcie z decyzją o zabiegu. Wyjdzie [Wam] to na korzyść!

Ile warte jest życie bez zaćmy?

 


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode