Napisz do nas Masz pytanie?

Ile warte jest życie bez zaćmy?

08.05.2017
Ile warte jest życie bez zaćmy?

Ile warta jest nadzieja na życie bez stresu?

Mają Państwo rację, jest bezcenna i … bardzo trudna do osiągnięcia.
A jednak w życiu Pani Urszuli wydarzył się mały cud. Zapewne stres na stałe nie zniknie z jej życia, ale obawy przed upadkiem, pomyleniem lekarstw, niemożnością bycia samodzielną – dzięki zoperowaniu zaćmy – odeszły w niepamięć.

Wystarczył kilkunastominutowy zabieg, by świat odzyskał kolory i ostre kształty, a twarz Pani Urszuli rozjaśnił uśmiech.

Zapytają Państwo, ile kosztuje życie bez zaćmy?

I znowu mają Państwo rację. Ceny w zależności od miejsca mocno się różnią; oscylują między 2,5 tys. a 6 tys. W naszej klinice standardowy zabieg polegający na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu najwyższej jakości sztucznej soczewki Alcon Acrysof kosztuje 2,5 tys.

Ale, uwaga!

Każdy Pacjent, który zdecyduje się na operację zaćmy w NeoVize, uzyska refundację poniesionych kosztów z NFZ w wysokości 2112 zł.  Wszystko dzięki dyrektywie o transgranicznej opiece medycznej, która zobowiązuje państwa UE do zwrotu chorym kosztów leczenia w innych krajach Wspólnoty.

Zatem jeszcze raz – ile w ostatecznym rozrachunku kosztuje Pacjenta zabieg usunięcia zaćmy w NeoVize, wykonany w przeciągu 2 tygodni od zarejestrowania się w klinice?
Z dokładnością do złotówki - 388 PLN.

Ile warte jest życie bez zaćmy?

Z całą pewnością warte jest znacznie, znacznie więcej. Warte jest zastanowienia się i podjęcia decyzji o skorzystaniu z refundowanego zabiegu w NeoVize.

Od 2013 r. ponad 6 tys. Polaków odzyskało wzrok w naszej klinice. Mamy nadzieję, że ich opinie będą dla Państwa pomocne 
www.neovize.pl/nasi-pacienti/ , podobnie jak ta, wystawiona przez Panią Urszulę.
Opieka w klinice bardzo dokładna, ludzka, uprzejma. - napisała Pani Urszula. A na koniec pragmatycznie dodała - Nie zwlekajcie z decyzją o zabiegu. Wyjdzie [Wam] to na korzyść!

Ile warte jest życie bez zaćmy?