Napisz do nas Masz pytanie?

PanOptix Toric czyli ogromna zmiana życia

31.08.2017
PanOptix Toric czyli ogromna zmiana życia

Zmiana, która następuje po usunięciu zaćmy i wszczepieniu trójogniskowej soczewki PanOptix Toric, niewątpliwie należy do tych z gatunku spektakularnych. Wie o tym każdy, kto zmaga się z jednoczesnym występowaniem wszystkich - i do tego dużych - wad refrakcji. A kiedy jeszcze do tego wszystkiego „przyplącze się zaćma” – jak mawiają nasi Pacjenci – zaczyna się niebezpieczne życie na krawędzi.

Dlatego w najmniejszym stopniu nie dziwią nas słowa Pana Mariusza, że zabieg wykonany w naszej klinice zapoczątkował ogromną zmianę w jego życiu.

Ostre, wyraźne kształty widziane tuż przed sobą, nieco dalej i te oddalone o dziesiątki metrów, nasycone i jasne kolory, poczucie bezpieczeństwa, możliwość uprawiania sportów, nawet tych ekstremalnych … Z cała pewnością na tym lista Pana Mariusza – jak i wszystkich Pacjentów, którym wszczepiliśmy najnowocześniejsze soczewki trójogniskowe PanOptix -  się nie kończy. :)

Warto też wspomnieć, że zabieg usunięcia zaćmy wraz z wszczepieniem soczewki trójogniskowej w Polsce traktowany jest jako zabieg nie tyle przywracający normalne widzenie, ile estetyczny i nie podlega refundacji z NFZ.

Wykonanie tego zabiegu w NeoVize gwarantuje Pacjentom odzyskanie z NFZ części poniesionych kosztów w wysokości 2112 zł. 

PanOptix Toric czyli ogromna zmiana życia