JESTEŚMY BEZPIECZNYM MIEJSCEM PRACY. Operujemy, przeprowadzamy badania. Jesteśmy tutaj dla Was

Chcę zamówić

PanOptix Toric czyli ogromna zmiana życia

31.08.2017
PanOptix Toric czyli ogromna zmiana życia

Zmiana, która następuje po usunięciu zaćmy i wszczepieniu trójogniskowej soczewki PanOptix Toric, niewątpliwie należy do tych z gatunku spektakularnych. Wie o tym każdy, kto zmaga się z jednoczesnym występowaniem wszystkich - i do tego dużych - wad refrakcji. A kiedy jeszcze do tego wszystkiego „przyplącze się zaćma” – jak mawiają nasi Pacjenci – zaczyna się niebezpieczne życie na krawędzi.

Dlatego w najmniejszym stopniu nie dziwią nas słowa Pana Mariusza, że zabieg wykonany w naszej klinice zapoczątkował ogromną zmianę w jego życiu.

Ostre, wyraźne kształty widziane tuż przed sobą, nieco dalej i te oddalone o dziesiątki metrów, nasycone i jasne kolory, poczucie bezpieczeństwa, możliwość uprawiania sportów, nawet tych ekstremalnych … Z cała pewnością na tym lista Pana Mariusza – jak i wszystkich Pacjentów, którym wszczepiliśmy najnowocześniejsze soczewki trójogniskowe PanOptix -  się nie kończy. :)

Warto też wspomnieć, że zabieg usunięcia zaćmy wraz z wszczepieniem soczewki trójogniskowej w Polsce traktowany jest jako zabieg nie tyle przywracający normalne widzenie, ile estetyczny i nie podlega refundacji z NFZ.

Wykonanie tego zabiegu w NeoVize gwarantuje Pacjentom odzyskanie z NFZ części poniesionych kosztów w wysokości 2112 zł. 

PanOptix Toric czyli ogromna zmiana życia