Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Bądź bezpieczny za kierownicą
12.01.2018

Bądź bezpieczny za kierownicą

Bądź bezpieczny za kierownicą

Jesienno-zimowa aura nie rozpieszcza kierowców. Szybko zapadający zmrok, mgły, oblodzenia, oślepiające światła samochodów jadących z naprzeciwka … Jeszcze długo można by wymieniać! Nawet ludziom z sokolim wzrokiem doskwierają panujące warunki, a co dopiero osobom z zaćmą.

Olbrzymi postęp, jaki nastąpił w okulistyce w ostatnich latach, sprawia, że dzisiaj możemy zaoferować pacjentom nie tylko szybki i bezpieczny zabieg usunięcia zaćmy, ale także wszczepienie soczewki sprofilowanej pod wymagania osób, którym zależy na wyraźniejszym widzeniu po zmierzchu.

Asferyczna soczewka wewnątrzgałkowa Acrysof Natural IQ firmy Alcon zapewnia Pacjentom ostrość widzenia podczas niesprzyjających warunków świetlnych:

- we mgle,
- w szarudze jesiennej,
- w nocy,
- przy nagłym oświetleniu (np. światłami aut jadących w przeciwnym kierunku).

Decydując się na soczewkę asferyczną, nasi pacjenci mogą mieć pewność, że uzyskają refundację z NFZ. W Polsce taki zabieg jest możliwy do wykonania wyłącznie prywatnie, jest więc pełnopłatny.

Zapoznaj się z opiniami naszych pacjentów.

Bądź bezpieczny za kierownicą

 


Platební karty
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode