Napisz do nas Masz pytanie?

Test nowego przyrządu ZEPTO

16.01.2021
Test nowego przyrządu ZEPTO

W czwartek w naszej Klinice przeprowadzaliśmy test nowego przyrządu ZEPTO, który być może w niedługiej przyszłości stanie się częścią naszej Kliniki.

CO TO JEST ZEPTO ™?
ZEPTO ™ to najnowsza technologia impulsowa do chirurgii zaćmy. ZEPTO ™ to bardzo delikatna i dokładna metoda, która tworzy otwór w torebce soczewki, w której znajduje się zmętniała soczewka - tzw. kapsulotomię. Kapsulotomia to jeden z najważniejszych kroków podczas operacji zaćmy.

Badania wykazały, że krawędzie otworu w torebce soczewki wykonane przez ZEPTO są mocniejsze, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wszczepiania sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej w dalszym kroku zabiegu.

ZEPTO - może być używany podczas operacji oka każdego pacjenta, który chce zmaksymalizować bezpieczny przebieg oraz wynik operacji. 

ZEPTO - jest najbardziej doceniany przez pacjentów którzy zdecydowali się na implantację soczewek wieloogniskowych, gdzie bardzo ważna jest precyzja podczas całego zabiegu oraz przez chirurgów przy ciężkich oraz skomplikowanych rodzajach zaćmy.

 

ZEPTO

ZEPTO