Cały czas pracujemy i opiekujemy się naszymi pacjentami.

Chcę zamówić

Test nowego przyrządu ZEPTO

01.06.2018
Test nowego przyrządu ZEPTO

W czwartek w naszej Klinice przeprowadzaliśmy test nowego przyrządu ZEPTO, który być może w niedługiej przyszłości stanie się częścią naszej Kliniki.

CO TO JEST ZEPTO ™?
ZEPTO ™ to najnowsza technologia impulsowa do chirurgii zaćmy. ZEPTO ™ to bardzo delikatna i dokładna metoda, która tworzy otwór w torebce soczewki, w której znajduje się zmętniała soczewka - tzw. kapsulotomię. Kapsulotomia to jeden z najważniejszych kroków podczas operacji zaćmy.

Badania wykazały, że krawędzie otworu w torebce soczewki wykonane przez ZEPTO są mocniejsze, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wszczepiania sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej w dalszym kroku zabiegu.

ZEPTO - może być używany podczas operacji oka każdego pacjenta, który chce zmaksymalizować bezpieczny przebieg oraz wynik operacji. 

ZEPTO - jest najbardziej doceniany przez pacjentów którzy zdecydowali się na implantację soczewek wieloogniskowych, gdzie bardzo ważna jest precyzja podczas całego zabiegu oraz przez chirurgów przy ciężkich oraz skomplikowanych rodzajach zaćmy.

https://www.zepto-cataract.com/for-patients/

 

ZEPTO

ZEPTO