Napisz do nas Masz pytanie?

Wprowadzenie nowych technik i urządzeń operacyjnych

25.06.2018
Wprowadzenie nowych technik i urządzeń operacyjnych

Chirurdzy oraz lekarze kwalifikujący z Kliniki okulistycznej Neovize cały czas wprowadzają do swej codziennej praktyki różnorodne innowacje, aby zwiększyć bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów i zmaksymalizować wynik zabiegu. 

Jedną z nich jest właśnie technologia ZEPTO ™, która również posiada certyfikat amerykańskiej Agencji Żywności i Leków FDA - organizacji odpowiedzialnej za ochronę zdrowia publicznego oraz kontrolę i bezpieczeństwo produktów i technologii.

Od lipca wykorzystywana w Klinice Neovize podczas operacji zaćmy. Więcej na temat nowego sposobu przeprowadzenia zabiegu usunięcia zaćmy z komputerową asystą patrz:

https://www.neovize.pl/operacje-zamy/operacja-zamy-z-zepto/

Dalszą nowością w Klinice to zabiegi przeciwjaskrowe z wykorzystaniem mikroimplantu iStent.To doskonałe rozwiązanie dla pacjentów chorujących na jaskrę, którzy planują poddać się operacji zaćmy. Ten innowacyjny zabieg może pomóc w ograniczeniu stosowania kropli  do oczu w leczeniu jaskry. Wszczepienie mikroimplantu iStent przywraca zdolność odpływu cieczy wodnistej z oka, stabilizuje i zmniejsza ciśnienie wewnątrzgałkowe oka.

    Operacja przeciwjaskrowa iStent