Napisz do nas Masz pytanie?

Soczewka trójogniskowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa jest tym najlepszym, co nowoczesna chirurgia oczna może zaoferować pacjentowi z presbiopią (starczowzrocznością).

Jeżeli przygotowujecie się Państwo do operacji PRELEX, macie możliwość wybrać ponadstandardową trójogniskową soczewkę wewnątrzgałkową, która zaoferuje Wam bardzo jakościowe widzenie w szerokim spektrum - od widzenia na bliską odległość, przez średnią odległość aż do widzenia w dal.

Powiedziawszy prosto, nie będziecie potrzebowali okularów dla czynności, dla których okulary były Wam potrzebne:

  • Będziecie mogli czytać swe ulubione czasopisma lub gazety.
  • Bez problemu przeczytacie wiadomość SMS w telefonie komórkowym.
  • Korzystacie Państwo z komputera? Komunikujecie poprzez email? Nieustannie czegoś szukacie w internecie? Z trójogniskową soczewką jesteście w stanie wygodnie wyostrzyć wzrok także na średnią odległość, więc na ekran komputera.
  • Lubicie gotować? Ale co z okularami w kuchni? Zaparowują się, kiedy podniesie się pokrywkę albo otworzy gorący piekarnik. Dzięki trójogniskowej soczewce nie będziecie musieli Państwo korzystać z okularów nawet w kuchni.
  • Prowadzicie często samochód? Z trójogniskową soczewką można łatwo skupić się zarówno na desce rozdzielczej samochodu, jak i na czymś w oddali. A ponadto można skorzystać z okularów słonecznych, bez konieczności łączenia z dioptrycznymi.
  • Lubicie uprawiać sport? Z trójogniskową soczewką można pływać, biegać, jeździć na nartach, nurkować ... po prostu robić cokolwiek, o czym sobie przypomnicie. A o okularach można całkowicie zapomnieć :-)  

 

Trójogniskowe soczewki przynoszą olbrzymią swobodę. Docenicie to Państwo przy sporcie lub przy spacerach, a także przy wielu innych działaniach, przy których byliście od okularów całkowicie zależni.

W Klinice Okulistycznej NeoVize mają Państwo zawsze pewność, że wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Państwa oczu i zapewnimy opiekę na światowym poziomie.

Przy operacjach PRELEX używamy wyłącznie soczewek wewnątrzgałkowych renomowanych firm światowych. Wynik operacji jest bardzo zależny nie tylko od jakościowej pracy chirurga, ale także od jakości użytej soczewki wewnątrzgałkowej.

W Klinice Okulistycznej NeoVize do najczęściej używanych należą trójogniskowe soczewki wewnątrzgałkowe:

  • AcrySof® IQ PanOptix®* - soczewka trójogniskowa (producent Alcon)
  • AT LISA tri** - soczewka trójogniskowa (producent Zeiss)

 

soczewka trójogniskowa PanOptix Alcon

*Jest to wyrób medyczny. Aby uzyskać pełne informacje na temat wskazań, przeciwwskazań oraz ostrzeżeń, zapoznaj się z instrukcją użytkowania oraz z innymi ważnymi informacjami na stronie ifu.alcon.com.

**Jest to wyrób medyczny. Aby uzyskać pełne informacje na temat wskazań, przeciwwskazań oraz ostrzeżeń, zapoznaj się z instrukcją użytkowania oraz z innymi ważnymi informacjami na stronie zeiss.com.