Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Soczewka trójogniskowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa

Trójogniskowa soczewka wewnątrzgałkowa jest tym najlepszym, co nowoczesna chirurgia oczna może zaoferować pacjentowi z presbiopią (starczowzrocznością).

Jeżeli przygotowujecie się Państwo do operacji PRELEX, macie możliwość wybrać ponadstandardową trójogniskową soczewkę wewnątrzgałkową, która zaoferuje Wam bardzo jakościowe widzenie w szerokim spektrum - od widzenia na bliską odległość, przez średnią odległość aż do widzenia w dal.

Powiedziawszy prosto, nie będziecie potrzebowali okularów dla czynności, dla których okulary były Wam potrzebne:

 

Trójogniskowe soczewki przynoszą olbrzymią swobodę. Docenicie to Państwo przy sporcie lub przy spacerach, a także przy wielu innych działaniach, przy których byliście od okularów całkowicie zależni.

W Klinice Okulistycznej NeoVize mają Państwo zawsze pewność, że wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Państwa oczu i zapewnimy opiekę na światowym poziomie.

Przy operacjach PRELEX używamy wyłącznie soczewek wewnątrzgałkowych renomowanych firm światowych. Wynik operacji jest bardzo zależny nie tylko od jakościowej pracy chirurga, ale także od jakości użytej soczewki wewnątrzgałkowej.

W Klinice Okulistycznej NeoVize do najczęściej używanych należą trójogniskowe soczewki wewnątrzgałkowe:

 

soczewka trójogniskowa PanOptix Alcon

Leczenie starczowzroczności – PRELEX

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode