Cały czas pracujemy i opiekujemy się naszymi pacjentami.

Chcę zamówić

Napsali o nás

Święta bez zaćmy – Święta bez stresu

01.12.2013
W klinikach sieci Neovize przeprowadzono już ponad 40 tysięcy operacji i zbadano ponad 170 tysięcy pacjentów. W Cieszynie dopiero zaczynają, ale już pojawiła się spora grupa pacjentów. Pierwsze badania kwalifikujące do zabiegu usunięcia zaćmy odbyły się pod koniec listopada. Kolejne zaplanowane są 3 grudnia. A pierwsze operacje zostaną wykonane w piątek 6 grudnia. To się nazywa tempo! 
Przeczytaj więcej

Neovize Polska: Ruszyliśmy!

27.11.2013

Neovize to czeska klinika okulistyczna, która od wielu lat leczy pacjentów z całej Europy. Systematycznie powiększająca się z roku na rok liczba Polaków, korzystających z usług czeskich lekarzy okulistów, zadecydowała o tym, że uruchomiliśmy naszą klinikę w Czeskim Cieszynie. Łatwo do niej trafić to tylko 500 metrów od cieszyńskiego zamku.

Przeczytaj więcej

K moři bez brýlí a kontaktních čoček!

29.05.2012

Léto je za dveřmi. Užijte si dovolenou bez obtěžujících brýlí na nose nebo nepohodlných kontaktních čoček v očích.

Przeczytaj więcej

STANDARD NEBO NADSTANDARD?

13.05.2012

Očima vnímáme více než 90% všech vjemů. Zrak je naším nejdůležitějším smyslem. Proto každé snížení kvality vidění okamžitě pocítíme. Ve vyšším věku je jedním z nejčastějších důvodů snížení kvality vidění šedý zákal. Avšak, jak jsme vás informovali v minulém článku, není to stav neřešitelný. Díky úžasnému pokroku moderní oftalmologie lze šedý zákal rychle, bezpečně a bezbolestně odstranit. Nyní, od začátku letošního roku má navíc pacient možnost vybrat si mezi standardním řešením, které odstraní šedý zákal, nebo si možností připlatit si nadstandard a zbavit se například i závislosti na brýlích.

Przeczytaj więcej