Napisz do nas Masz pytanie?

Napsali o nás

Ponad 7 tys. Polaków zoperowało zaćmę w NeoVize

25.10.2017

Zapraszamy do przeczytania artykułu o naszej cieszyńskiej klinice opublikowanego na stronach Magazynu Polityczno-Biznesowego Świat Elit. 

Przeczytaj więcej

Coraz więcej Polaków operuje zaćmę w Czechach

25.10.2016

Polacy nie chcą czekać w Polsce kilku lat na uratowanie wzroku. Operują zaćmę w Czechach.

Przeczytaj więcej

Dziennik Zachodni - dodatek Zawsze Zdrowie

10.05.2015

Zachęcamy Was do sięgnięcia po wydanie Dziennika Zachodniego i spojrzenia do sobotniego dodatku Zawsze Zdrowie. Znajdziecie w nim wiele ciekawych informacji o naszej klinice w Czeskim Cieszynie.

Przeczytaj więcej

LADYS CLUB "Zaćma to nie wyrok"

27.07.2014

Magazyn LADY'S CLUB zachęca do przeczytania w nowym numerze artykułu Ewy Nieć "Zaćma to nie wyrok" o naszej klinice w Czeskim Cieszynie.

 

Przeczytaj więcej

Śląscy pacjenci kontra NFZ

06.07.2014

Ważny dzień dla pacjentów nie tylko ze Śląska
Pełnomocnik NFZ, w dniu 30 czerwca 2014 roku, dowodził przed Sądem Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach, że pacjent nie ma prawa występować do Sądu przeciwko NFZ. Może jedynie pisać prośby, wnioski lub petycje do NFZ: który następnie zgodzi się - lub nie na zwrócenie mu pieniędzy za leczenie za granicą. 
Sąd Rejonowy Katowice – Zachód w Katowicach uznał tę argumentację za sprzeczną z prawem. 

Przeczytaj więcej

NFZ płaci za zaćmę w Czechach

12.06.2014

Sąd uznał, że dyrektywa obowiązuje w Polsce nawet bez przepisów wykonawczych. Dlatego NFZ musi płacić za leczenie za granicą. Czytaj cały artykuł w Gazecie Wyborczej....

Przeczytaj więcej

Podsumowanie I.kwartału 2014

11.05.2014

Mamy za sobą I kwartał 2014 roku. Czas zatem go podsumować. 

O tym , co udało nam się osiągnąć, ilu pacjentów przebadać i ile zabiegów przeprowadzić, dowiedzą się Państwo z artykułu opublikowanego na portalu Kliniki w Polsce.

Zapraszamy do lektury

Przeczytaj więcej

Święta bez zaćmy – Święta bez stresu

01.12.2013
W klinikach sieci Neovize przeprowadzono już ponad 40 tysięcy operacji i zbadano ponad 170 tysięcy pacjentów. W Cieszynie dopiero zaczynają, ale już pojawiła się spora grupa pacjentów. Pierwsze badania kwalifikujące do zabiegu usunięcia zaćmy odbyły się pod koniec listopada. Kolejne zaplanowane są 3 grudnia. A pierwsze operacje zostaną wykonane w piątek 6 grudnia. To się nazywa tempo! 
Przeczytaj więcej

Neovize Polska: Ruszyliśmy!

27.11.2013

Neovize to czeska klinika okulistyczna, która od wielu lat leczy pacjentów z całej Europy. Systematycznie powiększająca się z roku na rok liczba Polaków, korzystających z usług czeskich lekarzy okulistów, zadecydowała o tym, że uruchomiliśmy naszą klinikę w Czeskim Cieszynie. Łatwo do niej trafić to tylko 500 metrów od cieszyńskiego zamku.

Przeczytaj więcej