Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Jacek Danielewski
Ostrówiec, zaćma, zabieg na obu oczach, soczewka trójogniskowa AT LISA tri (Zeiss) (13.05.2016)

"Wszystkim niezdecydowanym i mającym wątpliwości informuję, że nie ma się czego obawiać. Klinika oferuje wysoki standard."

Decydującym impulsem do poddania się operacji były problemy z czytaniem i pracą przy komputerze spowodowane postępującą zaćmą. Używanie dwóch par okularów do dali i do bliży.

Po zabiegu byłem przyjemnie zaskoczony, nie odczuwałem żadnego bólu. Czułem się dobrze. 

Odzyskanie dobrego widzenia z pewnością pomoże mi w pracy zawodowej. Praca z różnymi dokumentami wymaga dobrego wzroku a używane dotychczas okulary nie dawały mi takiego rezultatu.

Opiekę w Klinice oceniam bardzo dobrze. Miła i profesjonalna obsługa. Pacjent jest na bieżącą o wszystkim informowany.Zdecydowanie polecam klinikę Neovize wszystkim znajomym.

Wszystkim niezdecydowanym i mającym wątpliwości informuję, że nie ma się czego obawiać. Klinika oferuje wysoki standard.

Zobacz wg wady oczu

Zobacz wg rodzaju operacji

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode