Napisz do nas Masz pytanie?

Danuta Piaskowska
Złotoryja, zaćma, zabieg na obu oczach

"Jestem zaskoczona i zadowolona, drugi dzień był dla mnie cudem, bo widzę i poznaję kolory i osoby. Życie nabrało sensu."

Ciemność jest okrutna i nie pozwala nam żyć normalnie. Chęć widzenia oraz krótki okres oczekiwania na zabieg zadecydowały o zabiegu w Neovize. Byłam bardzo ciekawa drugiego dnia, jak będę widziała. Jestem zaskoczona i zadowolona, drugi dzień był dla mnie cudem, bo widzę i poznaję kolory i osoby. Życie nabrało sensu.

Sensem życia są moje wnuki i wnuczki, patrząc jak rosną oraz wspólne zabawy z nimi, układanie klocków i nauka czytania i pisania. Życie jest piękne i trzeba z niego korzystać pełnią życia, będąc zdrowym.

Opieka w Neovize super. Dbając o pacjenta z całym zaangażowaniem i bardzo miłym uśmiechem, co sprawia, że każdy z nas jest dopieszczony z całą dbałością. 

Neovize  oczywiście polecam - nawet z zamkniętymi oczami :) Zdecydujcie się, odzyskanie wzroku, to jak zyskanie nowego życia. Klinika wykonała w ciągu swego istnienia więcej zabiegów niż w Polsce w klinikach, gdzie trzeba czekać kilka lat.