Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Danuta Piaskowska
Złotoryja, zaćma, zabieg na obu oczach (20.11.2016)

"Jestem zaskoczona i zadowolona, drugi dzień był dla mnie cudem, bo widzę i poznaję kolory i osoby. Życie nabrało sensu."

Ciemność jest okrutna i nie pozwala nam żyć normalnie. Chęć widzenia oraz krótki okres oczekiwania na zabieg zadecydowały o zabiegu w Neovize. Byłam bardzo ciekawa drugiego dnia, jak będę widziała. Jestem zaskoczona i zadowolona, drugi dzień był dla mnie cudem, bo widzę i poznaję kolory i osoby. Życie nabrało sensu.

Sensem życia są moje wnuki i wnuczki, patrząc jak rosną oraz wspólne zabawy z nimi, układanie klocków i nauka czytania i pisania. Życie jest piękne i trzeba z niego korzystać pełnią życia, będąc zdrowym.

Opieka w Neovize super. Dbając o pacjenta z całym zaangażowaniem i bardzo miłym uśmiechem, co sprawia, że każdy z nas jest dopieszczony z całą dbałością. 

Neovize  oczywiście polecam - nawet z zamkniętymi oczami :) Zdecydujcie się, odzyskanie wzroku, to jak zyskanie nowego życia. Klinika wykonała w ciągu swego istnienia więcej zabiegów niż w Polsce w klinikach, gdzie trzeba czekać kilka lat.

 

Zobacz wg wady oczu

Zobacz wg rodzaju operacji

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode