Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Alicja Wierzbicka
Radom, zaćma, zabieg na obu oczach (19.10.2017)

"Nigdy nie widziałam tak pięknej jesieni. Jedyny "minus" to to, że zobaczyłam swoje zmarszczki."

Chęć dobrego widzenia i dobre opinie o klinice były impulsem do podjęcia decyzji o zabiegu. Po zabiegu odczuwałam radość, zupełne inne spojrzenie na świat - inne barwy, kolory, ostre widzenie. Nigdy nie widziałam tak pięknej jesieni. Jedyny "minus" to to, że zobaczyłam swoje zmarszczki.

W moim przypadku po zabiegu usunięcia zaćmy wada wzroku z minus 13 poprawiła się na minus 1,5. Komfort życia nie do opisania !

Opieka w klinice na najwyższym poziomie. Dotyczy to wszystkich pracowników  - lekarzy, pielęgniarek, pań na recepcji. Wszyscy uśmiechnięci, chętni do pomocy. Przykłąd powinny brać inne placówki zdrowia.

Zdecydowanie polecam wszystkim by skorzystali z usług kliniki. Żeby nie wahali się i zrobili to jak najszybciej. Członkowie mojej rodziny już tak uczynili.

Zobacz wg wady oczu

Zobacz wg rodzaju operacji

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode