Chcę zamówić

Aktualności

Dzisiaj w naszej cieszyńskiej klinice NeoVize gościła ekipa TVP Katowice

26.03.2018

Dzisiaj w naszej cieszyńskiej klinice NeoVize gościła ekipa TVP KatowiceW materiale poruszono temat długiego oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy.

Przeczytaj więcej

Będą operować zaćmę, dopiero jak pacjent oślepnie?

28.02.2018

PTO protestuje przeciwko próbom wprowadzenia kryteriów kwalifikujących do operacji zaćmy. Wskazaniem do zabiegu ma być ostrość wzroku.

Przeczytaj więcej

Chcesz rozwiązać problem zaćmy i astygmatyzmu równocześnie ?

20.02.2018

Chcesz rozwiązać problem zaćmy i astygmatyzmu równocześnie ? Rozwiązaniem jest soczewka AcrySof® IQ Toric. Dowiedz się więcej...

Przeczytaj więcej

Podziękowania za wszystkie komentarze na FB

30.12.2017

Koniec roku to dobry czas, aby podziękować za Państwa zaufanie, życzliwość i chęć uczestniczenia w naszym neovizowym życiu, nawet po operacji. 

Przeczytaj więcej

Księga wpisów naszych pacjentów

07.12.2017

Tegoroczne święta - dla autorki poniższych słów – będą wyjątkowe i niezapomniane. Bardzochcielibyśmy, by takie właśnie były dla Wszystkich ludzi.

Przeczytaj więcej

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy? Co mówią o nas Pacjenci? :)

01.12.2017

Zanim podejmą Państwo decyzję o operacji - warto dowiedzieć się więcej o samej klinice a także jaką cieszy się opinią. Oddajemy więc głos naszym Pacjentom :)

Przeczytaj więcej

IV Forum Seniora Katowice

01.12.2017

Wczoraj byliśmy gośćmi IV FORUM SENIORA organizowanego przez Dziennik Zachodni. I do teraz jesteśmy pod wrażeniem uczestników.

Przeczytaj więcej

Widzę, że nie widzę: ZAĆMA

14.11.2017

Na początku nasi lekarze nie mogli uwierzyć, w jakim stanie trafiają do nich pacjenci z Polski. Niektórzy widzieli już tylko światło, a mieli czekać na operację zaćmy jeszcze kilka lat...

Przeczytaj więcej

Lepiej działać niż cierpieć

13.11.2017

Lepiej działać niż cierpieć stwierdziła Pani Jadwiga z Chodzieży i - pokonawszy niespełna 500 km przekroczyła próg NeoVize, aby zoperować zaćmę.

Przeczytaj więcej

Nie ma standardów ostrości wzroku

08.11.2017

Jedynym kryterium skierowania do usunięcia zaćmy powinno być to, kiedy ona pacjentowi przeszkadza, utrudnia lub uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Przeczytaj więcej