Chcę zamówić

Aktualności

Usunięcie zaćmy w Neovize. Trafiony świąteczny prezent.

06.12.2017

Zastanawiają się Państwo nad idealnie trafionym prezentem gwiazdkowym dla seniorów rodu? Usunięcie zaćmy w Neovize. Trafiony świąteczny prezent.

Przeczytaj więcej

IV Forum Seniora Katowice

01.12.2017

Wczoraj byliśmy gośćmi IV FORUM SENIORA organizowanego przez Dziennik Zachodni. I do teraz jesteśmy pod wrażeniem uczestników.

Przeczytaj więcej

Kim jesteśmy? Czym się zajmujemy? Co mówią o nas Pacjenci? :)

01.12.2017

Zanim podejmą Państwo decyzję o operacji - warto dowiedzieć się więcej o samej klinice a także jaką cieszy się opinią. Oddajemy więc głos naszym Pacjentom :)

Przeczytaj więcej

Widzę, że nie widzę: ZAĆMA

14.11.2017

Na początku nasi lekarze nie mogli uwierzyć, w jakim stanie trafiają do nich pacjenci z Polski. Niektórzy widzieli już tylko światło, a mieli czekać na operację zaćmy jeszcze kilka lat...

Przeczytaj więcej

Lepiej działać niż cierpieć

13.11.2017

Lepiej działać niż cierpieć stwierdziła Pani Jadwiga z Chodzieży i - pokonawszy niespełna 500 km przekroczyła próg NeoVize, aby zoperować zaćmę.

Przeczytaj więcej

Nie ma standardów ostrości wzroku

08.11.2017

Jedynym kryterium skierowania do usunięcia zaćmy powinno być to, kiedy ona pacjentowi przeszkadza, utrudnia lub uniemożliwia codzienne funkcjonowanie.

Przeczytaj więcej

Jak wygląda życie po operacji zaćmy

06.11.2017

Jak wyglądało życie Pani Alicji mającej zaćmę i do tego wadę wzroku wynoszącą minus 13 dioptrii ? Poznajcie historię, która może zmienić Wasze życie...

Przeczytaj więcej

Otwarcie nowej kliniki Neovize w Popradzie

31.10.2017

Z ogromną satysfakcją i radością chcieliśmy Państwa poinformować, że w Popradzie została otwarta kolejna klinika okulistyczna należąca do sieci NeoVize.

Przeczytaj więcej

Zaćma po 50. roku życia?

30.10.2017

Czynna zawodowo osoba, powinna mieć możliwość wyboru soczewki multifokalnej, która ją skoryguje, uniezależniając  od noszenia okularów.

Przeczytaj więcej

Ponad 7 tys. zoperowanych pacjentów z Polski

19.10.2017

W związku ze Światowym Dniem Wzroku w mediach ukazał się tekst poświęcony naszej klinice. Jest nam bardzo miło! A Państwa zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej