Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

MUDr. Lucie Valešová
Ordynator Kliniki Neovize Czeski Cieszyn

MUDr. Lucie Valešová

MUDr. Lucie Valešová jest chirurgiem specjalizującym się w zabiegach laserowych w klinice okulistycznej DuoVize w Pradze oraz w klinice okulistycznej NeoVize w Brnie, oraz jest ordynatorem Okulistycznego Centrum Dziecięcego Kukatko w Pradze. Działa również w Klinice okulistycznej 1. Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola w Pradze, gdzie uczy studentów zagranicznych.

W mikrochirurgii oka doktor Valešová specjalizuje się w operacjach laserowych wad dioptrycznych laserem femtosekundowym i za pomocą najnowszej metody NeoSMILE 3D oraz w operacjach laserowych stożka rogówki.

Jest pierwszym chirurgiem okulistycznym w Republice Czeskiej, który wszczepił metodą Raindrop hydrożelowy mikroimplant stosowany w leczeniu starczowzroczności. Regularnie aktywnie uczestniczy w naukowych szkoleniach okulistycznych i w specjalistycznych okulistycznych kongresach i seminariach w Republice Czeskiej i za granicą.

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode