Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

NeoVize zaprasza na bezpłatne badania okulistyczne
09.12.2013

Neovize to prywatna, międzynarodowa sieć klinik okulistycznych. Dotychczas z jej usług skorzystało ponad 170 tysięcy pacjentów z kilkunastu krajów Europy, spośród których 40 tysięcy zostało zoperowanych.

„Dni otwarte” Neovize organizuje systematycznie zarówno w Czechach, jak i na Słowacji. – To być może jedyna możliwość dla wielu osób, by pójść do lekarza – podkreśla Tomasz Wowra, menadżer cieszyńskiej placówki Neovize. – Chcemy pokazać jak pracujemy, w czym się specjalizujemy i porozmawiać z naszymi gośćmi o tym, jak najlepiej poprawić ich komfort widzenia. Chciałbym jednak podkreślić, że udział w “drzwiach otwartych Neovize” do niczego nie zobowiązuje. Pacjenci dostaną wyniki badań po polsku, więc decyzja, co z tym zrobią potem, jest też już tylko ich wyborem. – dodaje T. Wowra.

Klinika Okulistyczna Neovize mieści się w Czeskim Cieszynie, łatwo do niej trafić to tylko 500 metrów od cieszyńskiego zamku. Idziemy ulicą Zamkową, przez most „Przyjaźni” i potem jeszcze kawałek ulicą Hlavni. Po prawej stronie zobaczymy klinikę.

biznesslaskipl-neovizezapraszanabezpatnebadaniaokulistyczne.pdf

Wyświetl wg rodzaju mediów

Wyświetl wg tematu

Wyświetl wg osoby

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode