Napisz do nas Masz pytanie?

NeoVize zaprasza na bezpłatne badania okulistyczne
09.12.2013

Neovize to prywatna, międzynarodowa sieć klinik okulistycznych. Dotychczas z jej usług skorzystało ponad 170 tysięcy pacjentów z kilkunastu krajów Europy, spośród których 40 tysięcy zostało zoperowanych.

„Dni otwarte” Neovize organizuje systematycznie zarówno w Czechach, jak i na Słowacji. – To być może jedyna możliwość dla wielu osób, by pójść do lekarza – podkreśla Tomasz Wowra, menadżer cieszyńskiej placówki Neovize. – Chcemy pokazać jak pracujemy, w czym się specjalizujemy i porozmawiać z naszymi gośćmi o tym, jak najlepiej poprawić ich komfort widzenia. Chciałbym jednak podkreślić, że udział w “drzwiach otwartych Neovize” do niczego nie zobowiązuje. Pacjenci dostaną wyniki badań po polsku, więc decyzja, co z tym zrobią potem, jest też już tylko ich wyborem. – dodaje T. Wowra.

Klinika Okulistyczna Neovize mieści się w Czeskim Cieszynie, łatwo do niej trafić to tylko 500 metrów od cieszyńskiego zamku. Idziemy ulicą Zamkową, przez most „Przyjaźni” i potem jeszcze kawałek ulicą Hlavni. Po prawej stronie zobaczymy klinikę.

biznesslaskipl-neovizezapraszanabezpatnebadaniaokulistyczne.pdf