Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Badanie okulistyczne

 

W klinice okulistycznej NeoVize kładziemy duży nacisk na dokładne, rzetelne i szczegółowe badanie.

Dokładne wyniki z dobrze przeprowadzonego badania są główną podstawą do podjęcia właściwej decyzji lekarza dotyczącej najlepszego możliwego sposobu leczenia dla ciebie.Badanie pacjenta

W klinice okulistycznej NeoVize wiemy, że każdy ma swoje indywidualne wymagania dotyczące sposobu widzenia, ludzie mają różne hobby, różne prace, również każde oko jest inne. Dlatego podchodzimy do każdego pacjenta całkowicie indywidualnie.

Stale rozwijamy i inwestujemy do naszego sprzętu medycznego, chcemy zapewnić ci opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Badania na naszej klinice są zawsze dokładne i bardzo skrupulatnie przeprowadzone. Żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki, potrzebujemy twojej współpracy, dlatego podczas badania  kieruj się instrukcjami lekarzy i pielęgniarek.

Badania przed operacjami refrakcyjnymi przeprowadzamy zawsze w innym dniu niż w dniu zabiegu. Chociaż dla kliniki jest korzystniejsze i tańsze przeprowadzać badanie w tym samym dniu co operacja. Chcemy dla ciebie tylko to co najlepsze i najbezpieczniejsze a nasze wyniki potwierdzają tylko, że nasz sposób działania jest sposobem właściwym.

 

Badanie okulistyczne

Online objednávka
Virtuální prohlídka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode