Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Badanie wstępne przed operacją zaćmy

Abyśmy byli w stanie zaproponować Państwu najlepsze rozwiązanie, musimy dokładnie poznać Państwa oczy. A to umożliwią nam wyniki szczegółowego badania wstępnego.

Przed operacją zaćmy przejdą Państwo w naszej klinice szczegółowe badanie wstępne. Nie trzeba się niczego obawiać, badanie wstępne jest w pełni bezbolesne. Jednak ostrzegamy, że po badaniu wstępnym nie będą Państwo mogli – ze względu na zakropione oczy – przez kilka godzin kierować autem.

A jaki jest przebieg badania?

Nowoczesna medycyna okulistyczna ma bardzo szerokie możliwości leczenia zaćmy i dlatego możemy Państwu zaoferować nie tylko usunięcie zaćmy, ale także wyraźną poprawę widzenia, np. pozbycie się zależności od okularów, likwidację astygmatyzmu itp. Należy pytać swojego lekarza podczas badania wstępnego lub skontaktować się bezpośrednio z nami.

 

Co należy zabrać na badanie wstępne:

Badanie okulistyczne

Online objednávka
Virtuální prohlídka
Názory pacientů
Doporučeno pacienty
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode