Napisz do nas Masz pytanie?

Soczewka fakijna

Czy posiadają Państwo dużą wadę wzroku, która wymaga używania mocnych szkieł w okularach? Operacja laserowa nie jest dla Państwa odpowiednia? To nie koniec możliwości! Proponujemy bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie ze stabilnym wynikiem leczenia.

Duże wady wzroku – krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, które jeszcze niedawno nie były uleczalne, w Klinice Okulistycznej NeoVize potrafimy już bezpiecznie i na stałe zlikwidować. Naszym pacjentom możemy zaoferować wewnątrzgałkowe soczewki fakijne.

Soczewka fakijna

Wewnątrzgałkowa soczewka fakijna jest w stanie zlikwidować każdą liczbę dioptrii (zarówno „-”, jak i „+”). Jest implantowana (wszczepiana) do oka przed naturalną soczewkę. Utrzymuje się w oku przez całe życie i nie wymaga ze strony pacjenta żadnej troski czy uwagi. Zostaje na stałe ulokowana w tak zwanej komorze przedniej oka i w ten sposób w pełni zastępuje okulary oraz soczewki kontaktowe.

Zabieg operacyjny jest przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych, trwa około 10 minut, jest w pełni bezbolesny i nie wymaga znieczulenia ogólnego.W czasie zabiegu oko zostaje znieczulone kroplami i następnego dnia pacjent już normalnie widzi. Operację na drugim oku przeprowadza się zwykle po upływie 14 dni.

W Klinice Okulistycznej NeoVize nasi doświadczeni lekarze, którzy posiadają wieloletnią praktykę we wszczepianiu wewnątrzgałkowych soczewek fakijnych, zalecą Państwu tryb leczenia, który idealnie będzie korygować daną wadę wzroku i najlepiej spełni oczekiwania dotyczące widzenia.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o telefon lub e-mail. Profesjonalnie przeszkolone recepcjonistki NeoVize wyjaśnią Państwu wszystkie problematyczne kwestie.

Banner objednávka