Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Soczewka fakijna

Czy posiadają Państwo dużą wadę wzroku, która wymaga używania mocnych szkieł w okularach? Operacja laserowa nie jest dla Państwa odpowiednia? To nie koniec możliwości! Proponujemy bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie ze stabilnym wynikiem leczenia.

Duże wady wzroku – krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, które jeszcze niedawno nie były uleczalne, w Klinice Okulistycznej NeoVize potrafimy już bezpiecznie i na stałe zlikwidować. Naszym pacjentom możemy zaoferować wewnątrzgałkowe soczewki fakijne.

Soczewka fakijna

Wewnątrzgałkowa soczewka fakijna jest w stanie zlikwidować każdą liczbę dioptrii (zarówno „-”, jak i „+”). Jest implantowana (wszczepiana) do oka przed naturalną soczewkę. Utrzymuje się w oku przez całe życie i nie wymaga ze strony pacjenta żadnej troski czy uwagi. Zostaje na stałe ulokowana w tak zwanej komorze przedniej oka i w ten sposób w pełni zastępuje okulary oraz soczewki kontaktowe.

Zabieg operacyjny jest przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych, trwa około 10 minut, jest w pełni bezbolesny i nie wymaga znieczulenia ogólnego.W czasie zabiegu oko zostaje znieczulone kroplami i następnego dnia pacjent już normalnie widzi. Operację na drugim oku przeprowadza się zwykle po upływie 14 dni.

W Klinice Okulistycznej NeoVize nasi doświadczeni lekarze, którzy posiadają wieloletnią praktykę we wszczepianiu wewnątrzgałkowych soczewek fakijnych, zalecą Państwu tryb leczenia, który idealnie będzie korygować daną wadę wzroku i najlepiej spełni oczekiwania dotyczące widzenia.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o telefon lub e-mail. Profesjonalnie przeszkolone recepcjonistki NeoVize wyjaśnią Państwu wszystkie problematyczne kwestie.

Zabiegi wewnątrzgałkowe wad refrakcji

Online objednávka
Virtuální prohlídka
Doporučeno pacienty
Názory pacientů
duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode