Napisz do nas Masz pytanie?

Napsali o nás

NeoVize zaprasza na bezpłatne badania okulistyczne

09.12.2013

W najbliższy poniedziałek 9 grudnia od 10 do 16.00 zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia kliniki w Czeskim Cieszynie.  Oprócz zestawu badań będzie też możliwość rozmowy z lekarzem – pacjentom z Polski zapewniamy tłumaczy. Badania są całkowicie bezpłatne.

Przeczytaj więcej

Święta bez zaćmy – Święta bez stresu

01.12.2013
W klinikach sieci Neovize przeprowadzono już ponad 40 tysięcy operacji i zbadano ponad 170 tysięcy pacjentów. W Cieszynie dopiero zaczynają, ale już pojawiła się spora grupa pacjentów. Pierwsze badania kwalifikujące do zabiegu usunięcia zaćmy odbyły się pod koniec listopada. Kolejne zaplanowane są 3 grudnia. A pierwsze operacje zostaną wykonane w piątek 6 grudnia. To się nazywa tempo! 
Przeczytaj więcej

Neovize Polska: Ruszyliśmy!

27.11.2013

Neovize to czeska klinika okulistyczna, która od wielu lat leczy pacjentów z całej Europy. Systematycznie powiększająca się z roku na rok liczba Polaków, korzystających z usług czeskich lekarzy okulistów, zadecydowała o tym, że uruchomiliśmy naszą klinikę w Czeskim Cieszynie. Łatwo do niej trafić to tylko 500 metrów od cieszyńskiego zamku.

Przeczytaj więcej

25 października 2013 wchodzi w życie dyrektywa UE o transgranicznej opiece medycznej

25.10.2013

25 października 2013 wchodzi w życie dyrektywa UE o transgranicznej opiece medycznej

Przeczytaj więcej

Laserové operace, dnes dostupné pro každého!

25.06.2012

Léto. Úžasné období. Prázdniny, dovolené, hory, lesy, moře, sport, kultura, odpočinek... Pro každého něco. Pro někoho ale také období velkých nákladů. A kde na to všechno vzít?

Przeczytaj więcej

QUO VADIS moderní oftalmologie? aneb co nám pokrok přináší…

24.06.2012

Oční mikrochirugie je oborem, ve kterém pokrok za posledních deset let doslova poskočil mílovými kroky kupředu. Mohutný rozvoj techniky přináší pacientovi jistotu přesných výsledků, bezbolestného průběhu zákroků i vyšetření a zejména hladší průběh hojení a stálost výsledku.

Przeczytaj więcej

K moři bez brýlí a kontaktních čoček!

29.05.2012

Léto je za dveřmi. Užijte si dovolenou bez obtěžujících brýlí na nose nebo nepohodlných kontaktních čoček v očích.

Przeczytaj więcej