Satysfakcja pacjentów:
Rodzaje soczewek Zabiegi refundowane przez NFZ Poznaj nas lepiej Chcę zamówić wizytę

Soczewka toryczna

Wyraźne kontury, równe kropki, rogi w prawym kącie, ale także poszczególne włosy bądź sierść czworonożnego pupila – oko z astygmatyzmem nie potrafi ich dostrzec. Dzięki soczewce torycznej nie stanowi to żadnego problemu.

Jeśli cierpią Państwo na astygmatyzm, należy wykorzystać okazję, która się już nie powtórzy. Zachęcamy do wyboru wewnątrzgałkowej soczewki torycznej jakości premium podczas operacji zaćmy, co pozwoli pozbyć się zaćmy i astygmatyzmu za jednym razem i podczas jednej operacji.

Widzenie z astygmatyzmem Widzenie bez astygmatyzmu, po korekcji soczewką toryczną

Jak widzą Państwo obraz z astygmatyzmem i bez astygmatyzmu? 

 

Widzenie z astygmatyzmem

Widzenie z astygmatyzmem

Widzenie bez astygmatyzmu

Widzenie bez astygmatyzmu

 

Gdy astygmatyzm jest bardziej zaawansowany lub współistnieje z inną wyższą wadą refrakcyjną, jeśli rogówka nie może zostać poddana laserowej korekcji bądź pacjent skończył 45 lat, wówczas odpowiednią i bardzo skuteczną metodą leczenia jest wszczepienie wewnątrzgałkowej soczewki torycznej. Podczas zabiegu wyjmuje się z oka naturalną soczewkę, która nie spełnia wymogu widzenia dobrej jakości. Jest ona zastępowana sztuczną soczewką toryczną. Dzięki temu w pełni usuwa się astygmatyzm. Jeśli jednak pacjent cierpi na przykład na krótkowzroczność i starczowzroczność (źle widzi podczas czytania), w dalszym ciągu będzie musiał nosić okulary. Astygmatyzm usunąć można również  podczas operacji zaćmy. Rozwiązanie problemu astygmatyzmu przez zastosowanie soczewki torycznej jest długofalowe i gwarantuje doskonałe efekty.

 

 

Operacje zaćmy

duzy
mediraty
Pobrać nowości infoform Podaj swój email.
Pro ukončení odběru novinek zadejte Váš email znovu do stejného políčka.
Znajdz nas na: Facebook Google
Pomóżcie nam Państwo udoskonalić naszą opiekę. Wyślijcie swoje uwagi bezpośrednio do dyrektora eMail: kocian(małpa)neovize.cz

Oszczędzaj czas i pieniądze. Masz pytanie, chcesz zamówić wizytę lub doradzić? Wpisz swoje dane kontaktowe a my oddzwonimy do ciebie.

Zadzwoń do mnie Česká verze stránek icocs icocs icoen icode